نویسنده: فریده صالحی
// سه شنبه, ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۵

مارگو رابی امیدوار است که فیلمبرداری فیلم Suicide Squad 2 سال آینده آغاز شود

مارگو رابی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که امیدوار است فیلمبرداری فیلم جوخه انتحاری 2 (Suicide Squad 2) سال آینده آغاز شود و هیچ اطلاعی از اسپین آف مستقل هارلی کوئین و جوکر ندارد.

بعد از اینکه جرد لتو در مصاحبه اخیرش در اوایل همین هفته در مورد احساس مبهمی که درباره اتفاقات درون دنیای سینمایی دی سی و فیلم مستقل جوکر صحبت کرد، مارگو رابی بازیگر محبوب نقش هارلی کویین در فیلم جوخه انتحاری (Suicide Squad) که در این اثر با لتو هم‌بازی بود هم پا پیش گذاشت و اعتراف کرد که درباره اینکه در حال حاضر کمپانی برادران وارنر چه می‌کند و چه برنامه‌هایی برای آینده دارد هیچگونه اطلاعاتی در اختیار ندارد.

مارگو رابی ستاره محبوب فیلم Suicide Squad در حال حاضر در فستیوال بین‌المللی فیلم تورنتو ۲۰۱۷ حضور دارد و قرار است فیلم کمدی ورزشی زندگینامه‌ای جدید خود به نام من، تونیا (I, Tonya) را در آنجا معرفی کرده و از آن رونمایی کنند. چند روز گذشته این فیلم توسط منتقدان دیده شد و حجم عظیمی از انتقاد‌ها و نظرات در خصوص این اثر مطرح شد که قسمت اعظمی از آن در رابطه با تحسین عملکرد و بازی مارگو رابی در این فیلم زندگینامه‌ای بود. رابی در فیلم I, Tonya نقش یک ورزشکار اسکیت‌ روی یخ سابق مسابقات المپیک به نام تونیا هاردینگ را ایفا می‌کند که دچار مشکلات مختلفی می‌شود. حال با اینکه بیشتر زمان او صرف مصاحبه‌ها و گفتگوهای مختلف درباره فیلم جدیدش شده بود، به نظر می‌رسد که او وقتی هم برای شخصیت هارلی کویین باز کرده و مصاحبه‌هایی هم درباره این شخصیت و فیلم‌های جدید کمپانی دی سی انجام داده است.

در مصاحبه‌ای با گزارشگر خبرگزاری The Wrap، مارگو رابی عنوان کرد که انتظار دارد در آینده‌ای نزدیک در نقش شخصیت منفی رنگارنگ هارلی کوئین بازگردد. او در این‌باره عنوان کرد:

من فکر می‌کنم که به احتمال خیلی زیاد سال آینده در حالی که دارم چوب بیسبالی را تکان می‌دهم مقابل دوربین بازگردم. البته امیدوارم که اینگونه باشد. 

Suicide Squad

گفته‌های مارگو رابی به گونه‌ای ساخت فیلم جوخه انتحاری 2 و همچنین تاخیر آغاز تولیدات این پروژه که گزارشش چند وقت اخیر منتشر شده بود را تایید کرد. همچنین اخیرا خبری منتشر شد مبنی بر اینکه کارگردان فیلم جنگجو (Warrior) یعنی گاوین اوکانر قرار است نویسندگی و کارگردانی این اثر را برعهده داشته باشد. در آخرین اخبار سینما و تلویزیون، براساس خبری منتشر شده مشخص شد که فیلمبرداری فیلم Suicide Squad 2 به احتمال زیاد قرار است از اواخر سال ۲۰۱۸ آغاز شود. 

همچنین در ادامه این مصاحبه، زمانی که گزارشگر از رابی درباره شایعات مختلف مطرح شده در مورد اسپین‌آف‌های هارلی کوئین که ممکن است فیلم افسونگران شهر گاتهام (Gotham City Sirens) و فیلم اختصاصی جوکر و هارلی کوئین (Joker & Harley Quinn) هم جزو آنها باشد سوال کرد، مارگو رابی هم درست همانند همکارش جرد لتو که در مصاحبه‌اش صحبت کرده بود، اینگونه اعلام کرد که او هم دقیقا به اندازه طرفداران احساس مبهمی دارد و به شدت گیج شده است. او در ادامه عنوان کرد که اطلاعات خیلی کمی از از برنامه‌های پیچیده‌ای که در حال حاضر استودیو درگیر آنها است دارد و اطلاعاتش درست همانند اطلاعات کمی است که طرفداران این دنیای سینمایی دارند. 

تصورات و اطلاعات شما دقیقا در همان حدی است که در حال حاضر من دارم، نه بیشتر و نه کمتر. اطلاعات خاصی درباره پروژه‌های جدید کمپانی دی سی و برادران وارنر ندارم.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده