نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۵

چنینگ تیتوم احتمالا نقش ون هلسینگ را بازی خواهد کرد

کمپانی یونیورسال در حال مذاکره با چنینگ تیتوم برای بازی در نقش ون هلسینگ در دنیای هیولایی این کمپانی است.

بر کسی پوشیده نیست که در ابتدا قرار بود تام کروز نقش ون هلسینگ را در فیلم Van Helsing بازی کند و گزینه اول کمپانی یونیورسال برای این نقش در بازسازی این فیلم بوده است؛ اما مشکلات فراوان فیلمنامه این فیلم باعث شد که یونیورسال ساخت آن را متوقف و با تام کروز در فیلم دیگری همکاری کند. با وجود اینکه ساخت فیلم Van Helsing از سر گرفته شد، اما کروز در فیلم The Mummy (مومیایی) حضور پیدا کرد و این فیلم در خرداد امسال به‌روی پرده‌های سینما رفت. بودجه ساخت این فیلم ۱۲۵ میلیون دلار بوده است و با وجود اینکه نقدهای بسیار ضعیفی را از سوی منتقدان دریافت کرد، اما توانست بیش از ۳۹۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند.

فروش فیلم The Mummy ممکن است ایده‌آل و سودآور نباشد، اما کروز توانست حداقل از ضرر هنگفت این فیلم جلوگیری کند. هرچند شروع دنیای سینمایی هیولایی کلاسیک کمپانی یونیورسال که جهان تاریک (Dark Universee) نام دارد، کمی ناامیدکننده بود، اما این کمپانی طبق برنامه در حال گسترش دنیای سینمایی خود است. طبق گفته وب‌سایت هالیوود ریپورتر، کمپانی یونیورسال همچنان توسعه دنیای سینمایی Dark Universe را ادامه خواهد داد؛ اما سرعت گسترش آن کمتر از گذشته خواهد بود تا زمان بیشتری برای توسعه و تکمیل فیلمنامه فیلم‌های آینده این دنیای سینمایی وجود داشته باشد. همچنین انتظار می‌رود که راسل کرو نقش مهمی در ساخت و ایجاد فیلم‌های این دنیای سینمایی داشته باشد.

Van Helsing

کرو نقش دکتر جکیل و آقای هاید را در دنیای سینمایی Dark Universe بر عهده دارد و انتظار می‌رود که در فیلم‌های آینده این دنیای سینمایی حضور پررنگی داشته باشد و باعث ایجاد ارتباط بین فیلم‌های این دنیای سینمایی شود. هالیوود ریپورتر اضافه می‌کند که دن مزیو، نویسنده فیلم Wrath of the Titans (خشم تایتان‌ها) برای تکمیل و اصلاح فیلمنامه فیلم Van Helsing، به گروه نویسندگی جان اسپیتز و اریک هیزرر اضافه شده است. این وب‌سایت ادعا می‌کند که چنینگ تیتوم گزینه اصلی کمپانی یونیورسال برای نقش آبراهام ون هلسینگ است؛ به‌طوری که کمپانی مذاکرات جدی خود را با این بازیگر آغاز کرده است و دو طرف به توافقاتی نیز دست پیدا کرده‌اند.

همچنین هالیوود ریپورتر اضافه می‌کند که با وجود اینکه شایعات زیادی در ماه‌های گذشته منتشر شده بود، اما یونیورسال اخیرا پیشنهادی رسمی به آنجلینا جولی برای بازی در نقش عروس فرانکنشتاین داده است. در صورتی که جولی این پیشنهاد را قبول کند، او در فیلم Bride of Frankenstein که دومین فیلم دنیای سینمایی Dark Universe خواهد بود، به ایفای نقش خواهد پرداخت. کارگردانی این فیلم بر عهده بیل کاندن، کارگردان فیلم Beauty and the Beast (دیو و دلبر) خواهد بود که اواخر ماه فروردین شایعات مذاکرات وی با کمپانی یونیورسال برای کارگردانی این فیلم منتشر شده بود. از شارلیز ترون به عنوان دیگر گزینه کمپانی یونیورسال برای نقش عروس فرانکنشتاین نام برده می‌شود.

Angelina Jolie

فیلم Bride of Frankenstein قرار است در تاریخ ۱۵ فوریه ۲۰۱۹ (۲۶ بهمن ۱۳۹۷) اکران شود. با این حال، تاکنون تاریخی برای اکران فیلم Van Helsing اعلام نشده است. علاوه بر این، یونیورسال حضور خاویر باردم و جانی دپ را در فیلم‌های آینده این مجموعه تایید و اعلام کرده است. باردم در نقش فرانکنشتاین و دپ در نقش مرد نامرئی، در دنیای سینمایی Dark Universe به ایفای نقش خواهند پرداخت.


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده