نویسنده: علیرضا قاسمی
// یکشنبه, ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۱

فیلم Cloverfield 3 نوبت اکرانش را به Suburbicon واگذار کرد

با اعلام پارامونت پیکچرز، اکران فیلم God Particle از مجموعه‌ی Cloverfield، تا بهمن‌ماه به تعویق افتاد و نوبت اکران خود را به فیلم Suburbicon واگذار کرد.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، استودیو پارامونت پیکچرز، زمان اکران فیلم Cloverfield بعدی، به نام God Particle را تا سال ۲۰۱۸ به تعویق انداخته است. در آن‌سو، پارامونت پیکچرز فیلم Suburbicon به کارگردانی جرج کلونی و فیلم !Mother، ساخته‌ی دارن آرونوفسکی را به یک ماه جلوتر منتقل کرده است. God Particle به عنوان سومین فیلم از مجموعه‌ی Cloverfield، داستان، گروهی از فضانوردان را که خود را در ایستگاه فضایی تنها می‌بینند، روایت خواهد کرد. به دنبال یک آزمایش علمی ناموفق در زمینه‌ی شتاب‌دهنده ذرات، زمین ناپدید می‌شود و این تیم باید با معضلی بزرگ روبه‌رو شود. 

فیلم God Particle، به تهیه‌کنندگی جی. جی. آبرامز و کارگردانی ژولیوس اونا، به طرفداران مجموعه فیلم Cloverfield یک تجربه‌ی جدید را منتقل خواهد کرد. بر اساس نمایش درخشان 10Cloverfield Lane در سال گذشته، شرایط برای طرفداران این مجموعه‌ فیلم به طور غیر منتظره‌ای تغییر خواهد کرد؛ حتی با وجود تاخیر طولانی در اکران فیلم جدید این مجموعه. 

بنا بر گزارش The Wrap، فیلم God Particle که پیش از این برای اکران در ۵ آبان‌ماه برنامه‌ریزی شده بود، تا ۱۳ بهمن‌ماه به تعویق افتاده است. این فیلم، تاریخ اکران پیشین خود را به فیلم Suburbicon، با کارگردانی و بازیگری جرج کلونی و فیلم‌نامه‌ای از برادران کوئن، واگذار کرده است. 

Cloverfield God Particle

در حال حاضر، این پرسش پیش می‌آید که چرا فیلم God Particle به تعویق انداخته شده است. اما با ‌ذره‌ای شانس، این تعویق اکران می‌تواند به ژولیوس اونا و کمپانی سازنده‌ی این فیلم زمان کافی برای کار روی جزئیات آن را بدهد. در عین حال، طرفداران کلونی قادر خواهند بود که فیلم Suburbicon را کمی زودتر مشاهده کنند و همچنین، فیلم !Mother، ساخته‌ی دارن آرونوفسکی با بازی جنیفر لارنس در شهریورماه اکران خواهد شد. 

فیلم 10Cloverfield Lane زمانی که اوایل سال ۲۰۱۶ اکران شد، شگفتی دلپذیری به همراه داشت. با توجه به گزارش‌هایی که تا این لحظه منتشر شده، God Particle هم احتمالا با همان اعتبار سری فیلم‌های Cloverfield قدم به سالن سینما خواهد گذاشت. در حالی که خبر تعویق سومین فیلم این مجموعه، بدون شک موجب ناراحتی طرفداران فیلم‌های Cloverfield می‌شود، اما تاریخ اکران جدید می‌تواند برای این فیلم یک مزیت به حساب بیاید. بدین ترتیب God Particle مجبور نیست که در باکس‌آفیس، با فیلم‌هایی نظیر Jigsaw از مجموعه‌ی Saw و فیلم درام Thank You For Your Service که بر اساس داستانی واقعی ساخته شده، به رقابت بپردازد. در چنین شرایطی، God Particle در بهمن‌ماه فیلمی را به عنوان رقیب نخواهد دید. 


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده