نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۰

تاریخ اکران فیلم Chaos Walking با حضور دیزی ریدلی و تام هالند اعلام شد

کمپانی لاینزگیت تاریخ اکران فیلم Chaos Walking را که قرار است دیزی ریدلی و تام هالند در آن به ایفای نقش بپردازند، تایید و اعلام کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی لاینزگیت اعلام کرد که فیلم گذر از هرج و مرج (Chaos Walking) قرار است در تاریخ ۱ مارس ۲۰۱۹ (۱۰ اسفند ۱۳۹۷) اکران شود. در این فیلم قرار است بازیگران مطرحی چون دیزی ریدلی و تام هالند به ایفای نقش بپردازند. کارگردانی این فیلم بر عهده داگ لیمان، کارگردان فیلم Edge of Tomorrow (لبه فردا) خواهد بود و کمپانی لاینزگیت مسئولیت تولید و انتشار آن را بر عهده دارد. فیلمبرداری و تولید این فیلم قرار است از ماه آینده میلادی رسما آغاز شود. فیلم Chaos Walking بر اساس رمان‌های سه‌گانه پاتریک نس ساخته خواهد شد که اتفاقات آن در یک جهان آخر الزمانی رخ می‌دهد که به لطف عفونتی به نام نویز، هر موجود زنده‌ای می‌تواند افکار یکدیگر را بشنود.

در فیلم Chaos Walking هالند قرار است نقش پسر جوانی به نام تاد را بازی کند. او پس از اینکه متوجه می‌شود برای فرار از زادگاه خود هیچ راه انتخاب دیگری ندارد با دختری به نام وایولا اید با بازی ریدلی، هم‌مسیر می‌شود؛ اما سگ او به مراتب قابل اعتمادتر از این دختر است. هالند مرد عنکبوتی جدید دنیای سینما است و اخیرا در فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) به ایفای نقش پرداخته است. او همچنین در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) و فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) نیز برای بازی در نقش مرد عنکبوتی بازخواهد گشت.

ریدلی نیز بیشتر برای بازی در نقش ری در فیلم Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو بر می‌خیزد) شناخته شده و قرار است در فیلم Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای) نیز برای بازی در نقش ری بازگردد. او همچنین در فیلم Murder on the Orient Express (قتل در قطار سریع‌السیر شرق) نیز حضور دارد و به ایفای نقش پرداخته است. همچنین چارلی کافمن، نویسنده فیلم درخشش ابدی یک ذهن پاک (Eternal Sunshine of the Spotless Mind)، به همراه جیمی لیندن، نویسنده فیلم‌هایی چون We Are Marshall و هیولای پول (Money Monster)، روی فیلمنامه فیلم Chaos Walking کار خواهد کرد.


منبع Yahoo Movies
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده