نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۲

ساخت فیلم دیگری از دنیای The Conjuring تایید شد

کمپانی برادران وارنر ساخت فیلم Crooked Man را که یک فیلم فرعی از دنیای The Conjuring است، رسما تایید و اعلام کرد.

دنیای سینمایی فیلم ترسناک احضار (The Conjuring) در حال گسترش است و حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ساخت فیلم دیگری از این مجموعه تایید و اعلام شده است. طبق خبری که وب‌سایت هالیوود ریپورتر منتشر کرده، کمپانی برادران وارنر در حال ساخت فیلمی براساس شخصیت Crooked Man است. این فیلم قرار است یک نسخه فرعی از فیلم احضار روح ۲ (The Conjuring 2) باشد. کار نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده مایکل ون وایز خواهد بود که اوایل سال جاری میلادی ایده و داستان فیلمی ترسناک براساس مجموعه جادوگر شهر از (The Wizard of Oz) را به کمپانی نیو لاین سینما فروخته بود. این فیلمنامه قرار است براساس داستان‌های مجموعه جیمز وان نوشته شود. با این حال، اطلاعات بیشتری از فیلم Crooked Man از جمله کارگردان یا تاریخ انتشار فیلم، منتشر نشده است.

در فیلم The Conjuring 2 خاویر بوتت ایفاگر نقش Crooked Man بود. این شخصیت از یک شعر کودکانه الهام گرفته شده است و یکی از شخصیت‌های شرور این فیلم بود. فیلم Crooked Man، سومین فیلم فرعی دنیای فیلم The Conjuring خواهد بود. فیلم The Nun (راهبه) دومین فیلم فرعی این مجموعه است که از ماه گذشته فیلمبرداری این فیلم آغاز شده است.  کرین هاردی، کارگردان انیمیشن کوتاه Butterfly و فیلم ترسناک The Hallow، کارگردانی فیلم The Nun را بر عهده خواهد داشت. تیسا فارمیگا، دمیان بیچیر، بانی آرونز، شارلوت هوپ و جوناس بلوکت، از جمله بازیگرانی هستند که تاکنون حضور آن‌ها در این فیلم تایید شده است. کار نوشتن فیلمنامه فیلم The Nun بر عهده جیمز وان و گری دابرمن خواهد بود.

همچنین فیلم Annabelle (آنابل) اولین فیلم فرعی مجموعه The Conjuring است. فیلم Annabelle: Creation (آنابل: خلقت) قسمت دوم این فیلم است که پیش درآمدی بر اتفاقات فیلم اول خواهد بود و به خلق شخصیت عروسکی آنابل خواهد پرداخت. فیلم Annabelle: Creation برای اکران در تاریخ ۱۱ آگوست ۲۰۱۷ (۲۰ مرداد ۱۳۹۶) برنامه‌ریزی شده است. فیلم The Nun نیز در تاریخ ۱۳ جولای ۲۰۱۸ (۲۲ تیر ۱۳۹۷) اکران خواهد شد. مجموعه فیلم‌های The Conjuring و Annabelle در مجموع ۸۹۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده‌اند و تنها ۶۶.۵ میلیون دلار بودجه این سه فیلم بوده است.


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده