نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۹

فیلم Guardians Of The Galaxy 3 ساخته خواهد شد

جیمز گان از ساخت فیلم نگهبانان کهکشان ۳ (Guardians Of The Galaxy 3) خبر داد، اما گفت که شاید او کارگردانی این فیلم را بر عهده نداشته باشد.

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 (نگهبانان کهکشان نسخه. ۲) سرانجام در ماه اردیبهشت ۱۳۹۶ به روی پرده خواهد رفت. حال جیمز گان،‌ کارگردان این فیلم، در جدیدترین مصاحبه خود ساخت قسمت سوم فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) را تایید کرده است. گان این خبر را در مصاحبه با وب‌سایت Complex تایید کرد. گان در ادامه اظهار داشت اگرچه ساخت قسمت سوم این مجموعه در حال برنامه‌ریزی است، اما بدین معنا نیست که او کارگردانی فیلم Guardians Of The Galaxy 3 را نیز بر عهده خواهد داشت. گان گفت:

برای اینکه اطمینان حاصل کنید، مطمئنا فیلم Guardians Of The Galaxy 3 وجود خواهد داشت و ساخته می‌شود. ما در تلاش هستیم که این فیلم را در مسیر درستی قرار بدهیم. من در تلاش هستم که چیزی را که واقعا برای انجام این کار به آن نیاز دارم، پیدا کنم. من باید ببینم که می‌خواهم سه سال آینده از زندگی خودم را چگونه صرف کنم و بر روی چه پروژه‌ای کار کنم. من قصد دارم که بر روی یک فیلم بزرگ دیگر کار کنم، اما مشخص نیست که این فیلم، فیلم Guardians Of The Galaxy 3 خواهد بود یا یک فیلم دیگر. من در طی چند هفته آینده تصمیم نهایی خودم را خواهم گرفت.

James Gunn in Guardians Of The Galaxy

در اواخر سال ۲۰۱۶ میلادی، کوین فایگی، رئیس کمپانی مارول استودیو، اعلام کرد که فیلم Guardians Of The Galaxy 3، بخشی از فیلم‌های آینده این استودیو را تشکیل خواهد داد. او به io9 گفت:

ما در حال حاضر تنها بر روی فیلم‌هایی که تایید شده‌اند و تا پایان سال ۲۰۱۹ منتشر خواهند شد، کار می‌کنیم و ضمنا ما یک برنامه بزرگ و گسترده برای سال ۲۰۲۰ و فراتر از آن، نیز در اختیار داریم. اما مطمئن هستم فیلم Guardians Of The Galaxy 3، یکی از این فیلم‌ها خواهد بود. من اکنون دقیقا نمی‌دانم که چه فیلم‌هایی شامل این برنامه خواهند شد.

طی هفته اخیر، مارول تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 منتشر کرد. در اواسط این ماه، مارول تریلر جدید و پایانی فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 را منتشر کرد که در این تریلر برای اولین بار شخصیت ایگو سیاره زنده را در این فیلم مشاهده کردیم. چند روز پیش نیز در حاشیه مراسم Kids Choice Awards امسال، این کمپانی اولین ویدیو رسمی این فیلم را منتشر کرد. همچنین گان اخیرا در جواب یک طرفدار در توییتر، تایید کرده است که فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 یک صحنه پس از پایان فیلم خواهد داشت.

کریس پرت در نقش پیتر کوئیل / استار لرد، زویی سالدانا در نقش گامورا، دیوید باتیستا در نقش دراکس نابودگر، وین دیزل در نقش بیبی گروت، بردلی کوپر در نقش راکت، الیزابت دبیکی در نقش آیشا، کرت راسل در نقش ایگو، کارن گیلان در نقش نبولا، مایکل راکر در نقش یوندو، سین گان در نقش کراگلین، گلن کلوز در نقش نخست وزیر سیاره نوا، کریس سالیوان در نقش تیسرفیس و پام کلمنتیف در نقش مانتیس، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. 

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 برای اکران در تاریخ ۵ می ۲۰۱۷ (۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶) برنامه‌ ریزی شده است.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده