نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۱

تاریخ پخش فصل سوم سریال Fargo اعلام شد

شبکه FX سرانجام تاریخ انتشار و پخش فصل سوم سریال فارگو (Fargo) را رسما تایید و اعلام کرد.

در جدیدترین اخبار تلویزیون،‌ شبکه FX تاریخ انتشار فصل سوم سریال Fargo را اعلام کرد. پخش فصل سوم این سریال از تاریخ ۱۹ آوریل ۲۰۱۷ (۳۰ فروردین ۱۳۹۶) آغاز خواهد شد. این خبر توسط حساب رسمی سریال Fargo در توییتر تایید شده است. طبق اطلاعاتی که وب‌سایت ددلاین از فصل سوم این سریال منتشر کرده، فصل جدید سریال Fargo الهام گرفته شده از فیلم سینمایی Fargo به کارگردانی برادران کوئن است که در سال ۱۹۹۶ منتشر شد. در این سریال شاهد حضور بازیگران و شخصیت‌های جدیدی هستیم. ایوان مک گرگور ایفاگر نقش امت و ری استاسی، برادران دو قلو، در فصل سوم سریال Fargo است.

ادامه خبر ممکن است داستان فصل سوم فارگو را فاش کند.

امت مدیر پارکینگ و پمپ بنزین کینگ در شهر مینسوتا است که آن را یک داستان و الگوی موفقیت از نوع آمریکایی توصیف می‌کند، این در حالی است که ری شخصیت بسیار محتاطی دارد و سال‌ها در زیر سایه برادرش امت زندگی کرده است. رقابت و دعواهای این دو برادر منجر به این می‌شود که این دو در یک مسیر پیچیده و مبهم قرار بگیرند که با دزدی از یکدیگر شروع می‌شود، اما در نهایت یکی از این دو برادر دیگری را به قتل خواهد رساند تا این رقابت به پایان برسد.

علاوه بر مک گرگور، مری الیزابت وینستد، کری کن، جیم گافیگان، مایکل استلبرگ، دیوید تیولیس، اسکات مک نایری، کاران سونی، توماس مان و فرد ملامد دیگر بازیگرانی هستند که حضور آن‌ها در فصل سوم سریال Fargo تایید شده است. فیلمبرداری و تولید فصل سوم این سریال از ماه ژانویه (دی-بهمن) در شهر کلگری کشور کانادا آغاز شد و به نظر می‌رسد که فیلمبرداری این سریال به پایان رسیده باشد.

نوآ هاولی که کار ساخت دو فصل اول سریال Fargo را بر عهده داشته، برای ساخت و تولید فصل سوم این سریال نیز بازگشته است و جو و اتان کوئن نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی در سریال Fargo حضور دارند. تمرکز هاولی پیش از ساخت و تولید فصل سوم سریال Fargo، بر روی ساخت و تولید سریال Legion (لژیون) بوده است.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده