// جمعه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹

سریال تلویزیونی Power Rangers با درجه سنی بزرگسال در دست ساخت است

تهیه کننده سریال Castlevania اعلام کرد که در حال کار بر روی سریال تلویزیونی Power Rangers با درجه سنی بزرگسال است.

فیلم پاور رنجرز (Power Rangers) کمتر از دو ماه دیگر به روی پرده خواهد رفت. این فیلم، نسخه بازسازی شده سریال تلویزیونی است که حدود ۲۳ سال پیش به روی آنتن رفته بود. در سال ۲۰۱۵، فیلم کوتاه Power/Rangers منتشر شد. تهیه کنندگی این فیلم بر عهده آدای شانکار بود و جوزف کان نیز کارگردانی این فیلم کوتاه را بر عهده داشت. زمان این فیلم حدود ۱۲ دقیقه بود و در فوریه سال ۲۰۱۵ بر روی یوتیوب منتشر شد. این فیلم کوتاه سر و صدای بسیاری کرد، چرا که این مجموعه در اصل برای کودکان و نوجوانان تولید شده بود، اما این فیلم دارای خشونت زیادی نسبت به نسخه اصلی بود.

شانکار بیشتر برای تهیه کنندگی فیلم‌های کوتاه و نسبتا متفاوتی همچون The Punisher: Dirty Laundry شهرت یافته است. به تازگی شبکه استریم نت فلیکس ساخت سریال Castlevania را رسما تایید و اعلام کرده است که سریال کسلوانیا در طی سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد و شانکار به عنوان تهیه کننده در این پروژه حضور دارد. به همین منظور او مصاحبه‌ای را با وب‌سایت پولیگان انجام داده است. شانکار در این مصاحبه تایید کرد که در حال کار بر روی سریال Power Rangers با درجه سنی بزرگسال است. طبق گفته او، لحن این سریال نسبت به سریال اصلی و فیلم Power Rangers، بسیار تاریک و متفاوت خواهد بود.

Power Rangers Shot Film

با توجه به فیلم کوتاه Power Rangers، لحن تاریک این سریال جای تعجبی ندارد. همچنین این سریال قرار است مانند انیمیشن کوتاه James Bond: In Service of Nothing، یک سریال انیمیشنی باشد. در این انیمیشن کوتاه، باند بازنشسته شده است و باید مجوز کشتن خود را باطل کند. با این حال، شانکار اضافه کرد که سریال Power Rangers هنوز در مرحله مفهومی قرار دارد، اما او امیدوار است که شبکه نت‌فلیکس مانند سریال Castlevania، پخش این سریال را نیز بر عهده بگیرد. او اعتقاد دارد که امروزه مردم بیشتر شبکه‌ها و خدمات استریم مانند نت‌فلیکس را به شبکه‌های تلویزیونی برای تماشای برنامه و سریال، ترجیح می‌دهند. او گفت:

نت‌فلیکس در حال حاضر کاری را انجام می‌دهد که هر شبکه دیگری باید آن را انجام بدهند. من تقریبا با تمام شبکه‌ها کار کرده‌ام و اکنون فقط با نت‌فلیکس کار می‌کنم. ایده‌های سرگرم کننده جهانی که ما اکنون در آن زندگی می‌کنیم، مختل شده و نت‌فلیکس متوجه این موضوع شده است. اگر فیلم‌ها و سریال‌هایی که از این شبکه منتشر می‌شود را تماشا کنید، متوجه منظورم خواهید شد. این تنها یک الگو است و من می‌خواهم با کشف ایده‌ها و روش‌های جدید سریال Power Rangers را تولید و منتشر کنم.

با این حال، شانکار اطلاعات بیشتری از بازسازی سریال انیمیشنی Power Rangers به اشتراک نگذاشته است. همچنین هنوز تاریخی برای انتشار این سریال انیمیشنی در نظر گرفته نشده است.


منبع Screen Rant
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده