نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹

فیلمبرداری فیلم جدید پل توماس اندرسون آغاز شد

تولید و فیلمبرداری فیلم جدید و بدون عنوان پل توماس اندرسون با نقش آفرینی دانیل دی لوئیس، رسما آغاز شد.

تولید و فیلمبرداری فیلم جدید و بدون عنوان پل توماس اندرسون در شهر کوچکی در انگلیس رسما آغاز شد. دانیل دی لوئیس، برنده سه جایزه اسکار، در نقش اصلی این فیلم نقش آفرینی خواهد کرد. ریچارد گراهام، لسلی منویل، بازیگر فیلم‌هایی چون سالی دیگر (Another Year) و مالیفیسنت (Maleficent)، به همراه ویکی کریپس، بازیگر فیلم‌هایی چون تحت تعقیب‌ترین مرد (A Most Wanted Man) و هانا (Hanna)، دیگر بازیگرانی هستند که تاکنون حضور آن‌ها در این فیلم تایید شده است. کمپانی فوکس فیچرز مسئولیت انتشار این فیلم در آمریکا را بر عهده خواهد داشت و کمپانی یونیورسال نیز در کشورهای خارج از آمریکا این فیلم را منتشر خواهد کرد.

اندرسون به همراه جوان سلر و مگان الیسون (از کمپانی آناپورنا پیکچرز) به عنوان تهیه کننده و پیتر هسلوپ، آدام سامنر، چلسی برنارد، جیلیان لانگنکر و دنیل لوپی به عنوان تهیه کننده اجرایی، در این فیلم حضور دارند. پس از انتشار فیلم خون به پا خواهد شد (There Will Be Blood) در سال ۲۰۰۷، این فیلم نخستین همکاری مشترک توماس اندرسون با دی لوئیس پس از ۱۰ سال خواهد بود. دی لوئیس برای بازی در این فیلم برنده جایزه اسکار شده است. علاوه بر این، پس از انتشار فیلم لینکلن (Lincoln) در سال ۲۰۱۲، این نخستین فیلمی است که دی لوئیس قرار است در آن نقش آفرینی کند. دی لوئیس برای بازی در این فیلم نیز برنده جایزه اسکار شده است.

اتفاقات فیلم جدید مشترک اندرسون و دی لوئیس در سال ۱۹۵۰ میلادی در شهر لندن جریان دارد. این فیلم داستان پشت پرده یک خیاط لباس‌های زنانه را روایت می‌کند. او یک خیاط تسلیم ناپذیر، قاطع و سرکش است که برای خانواده‌های سلطنتی و پولدار کار می‌کند. هنوز عنوانی رسمی برای این فیلم انتخاب نشده است. همچنین این فیلم قرار است در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شود.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده