// جمعه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹

کارگردان فیلم فرعی جدید The Conjuring معرفی شد

کرین هاردی به عنوان کارگردان فیلم The Nun که براساس یکی از شخصیت‌های فیلم The Conjuring 2 ساخته می‌شود، انتخاب و معرفی شد.

کرین هاردی به عنوان کارگردان فیلم فرعی جدید مجموعه احضار روح (The Conjuring) که راهبه (The Nun) نام دارد، انتخاب و معرفی شد. کرین پیش از این کارگردانی انیمیشن کوتاه Butterfly و فیلم ترسناک The Hallow را بر عهده داشته است. او همچنین کارگردانی بازسازی فیلم کلاغ (The Crow) را که جیسون موموآ قرار است در آن نقش آفرینی کند، نیز بر عهده دارد، اما پس از تشکیل پرونده کمپانی Relativity Media برای ورشکستگی، تولید این فیلم به حالت تعلیق درآمد و این فیلم به دنبال استودیو جدید است. هرچند پیش از این گفته می‌شد که فیلمبرداری این فیلم احتمالا از ماه ژانویه ۲۰۱۷ آغاز خواهد شد.

کار نوشتن فیلمنامه فیلم The Nun که دومین فیلم فرعی مجموعه The Conjuring است، بر عهده جیمز وان و گری دابرمن خواهد بود. همچنین وان به همراه پیتر سفران به عنوان تهیه کننده در این فیلم حضور خواهد داشت. فیلم آنابل (Annabelle)، اولین فیلم مجموعه فرعی The Conjuring بود که در سال ۲۰۱۴ به روی پرده رفت و موفقیت تجاری این فیلم منجر به تایید قسمت دوم این فیلم برای اکران در سال ۲۰۱۷ توسط نیو لاین سینما شد. فیلم آنابل ۲ (Annabelle 2) قرار است در تاریخ ۱۱ آگوست ۲۰۱۷ (۲۰ مرداد ۱۳۹۶) اکران شود. داستان فیلم The Nun پیرامون اتفاقات مربوط به راهبه شیطانی به نام Bonnie Aarons است که این شخصیت را اولین بار در فیلم احضار روح ۲ (The Conjuring 2) مشاهده کردیم.

The Conjuring 2

با این حال، تاکنون تاریخی برای اکران فیلم The Nun در نظر گرفته و اعلام نشده است. مجموعه فیلم‌های The Conjuring و Annabelle در مجموع ۸۹۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده‌اند. فیلم The Conjuring با بودجه‌ای معادل ۲۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۳ به روی پرده رفت و موفق شد ۳۱۸ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. دنباله این فیلم در سال ۲۰۱۶ با بودجه‌ای معادل ۴۰ میلیون دلار اکران و موفق شد بیش از ۳۲۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. فیلم Annabelle نیز در سال ۲۰۱۵ با بودجه‌ای تنها ۷ میلیون دلار تولید و منتشر شد و توانست ۲۵۷ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده