// پنجشنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹

تاریخ اکران فیلم Goosebumps 2 اعلام شد

کمپانی سونی پیکچرز تاریخ اکران فیلم مورمور ۲ (Goosebumps 2) را تایید و اعلام کرد.

کمپانی سونی پیکچرز به طور رسمی تاریخ اکران فیلم Goosebumps 2 را تایید و اعلام کرد. طبق گفته سونی، این فیلم کمدی و ترسناک نوجوانانه قرار است در تاریخ ۲۶ ژانویه ۲۰۱۸ (۶ بهمن ۱۳۹۶) به روی پرده برود. راب لترمن، کارگردان آثاری چون داستان کوسه (Shark Tale)، هیولاها علیه بیگانگان (Monsters vs. Aliens) و  سفرهای گالیور (Gulliver's Travels)، که کارگردانی فیلم مورمور (Goosebumps) را نیز بر عهده داشته است، برای کارگردانی دنباله این فیلم باز خواهد گشت. کار نوشتن فیلمنامه این فیلم مانند فیلم اول، بر عهده دارن لمکه، نویسنده انیمیشن توربو (Turbo) و فیلم جک غول‌کش (Jack the Giant Killer)، خواهد بود و نیل اچ. موریتز و دبورا فورته به عنوان تهیه کننده در فیلم Goosebumps 2 باز خواهند گشت.

همچنین هنوز اطلاعاتی از داستان فیلم Goosebumps 2 منتشر نشده است و مشخص نیست که شخصیت‌های فیلم اول در این فیلم نیز حضور خواهند داشت یا خیر. هرچند انتظار می‌رود که در این فیلم شاهد بازگشت جک بلک در نقش آر.ال. استاین باشیم. اوایل سال جاری کمپانی سونی ساخت فیلم Goosebumps 2 را رسما تایید کرد. گفته می‌شود هدف این فیلم بازگشت استاین و بلک به بازی نویسندگان خواهد بود. دیلان مینت، اودیا راش، رایان لی، ایمی رایان و جیلیان بل دیگر بازیگرانی بودند که در فیلم Goosebumps حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند.

فیلم Goosebumps در اکتبر سال ۲۰۱۵ به روی پرده رفت و با نقدهای متوسط منتقدان روبرو شد. اما این فیلم در گیشه عملکرد نسبتا موفقی داشته است و طبق اطلاعاتی که وب‌سایت باکس آفیس موجو منتشر کرده، فیلم Goosebumps موفق به فروشی معادل ۸۰ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۱۵۰ میلیون دلار در سراسر جهان شده است. بودجه ساخت این فیلم ۵۸ میلیون دلار اعلام شده است.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده