// شنبه, ۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۱

تاریخ پخش سریال Twin Peaks اعلام شد

شبکه شوتایم تاریخ شروع پخش سریال توئین پیکس (Twin Peaks) را رسما تایید و اعلام کرد.

مدتی پیش شایعه‌ای منتشر شد مبنی بر اینکه سریال Twin Peaks در ماه آوریل ۲۰۱۷ باز خواهد گشت. حال شبکه شوتایم به طور رسمی اعلام کرد که پخش این سریال از ماه می آغاز خواهد شد. اولین قسمت سریال Twin Peaks در تاریخ ۲۱ می ۲۰۱۷ (۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶) از شبکه شوتایم به روی آنتن خواهد رفت. دیوید نوینز، رئیس شبکه شوتایم، در طول مصاحبه مطبوعاتی خود در بین منتقدان تلویزیونی این خبر را تایید و اعلام کرد. او اضافه کرد که زمان قسمت اول این سریال دو ساعت خواهد بود و زمان این فصل سریال Twin Peaks حدود ۱۸ ساعت است.

نوینز اطلاعات بیشتری را از فصل جدید سریال Twin Peaks از جمله تعداد قسمت‌های این فصل سریال، به اشتراک نگذاشت. با این حال، او اضافه کرد که طرفداران لازم نیست برای دیدن قسمت‌های بعدی صبر کنند چرا که قسمت سوم و چهارم پس از پخش دو قسمت اول این سریال، از طریق سرویس استریم شبکه شوتایم در دسترس خواهد بود و بینندگان می‌توانند این دو قسمت را تماشا کنند. کار ساخت، تولید و نوشتن سریال Twin Peaks بر عهده دیوید لینچ و مارک فراست، خالقین اصلی سریال، است. این در حالی است که لینچ در نقش گوردون کول نیز در این سریال به ایفای نقش پرداخته است. گوردون کول یکی از شخصیت‌های اصلی سریال اصلی Twin Peaks نیز بوده است.

علاوه بر این، در ماه اکتبر کتاب The Secret History of Twin Peaks منتشر شده که اتفاقات بین فصل گذشته و فصل جدید این سریال را روایت می‌کند. سریال Twin Peaks در طی دو فصل در بین سال‌های ۱۹۹۰ و ۱۹۹۱ از شبکه ABC پخش شد. علاوه بر این، فیلم سینمایی توئین پیکس: با من بر آتش برو (Twin Peaks: Fire Walk with Me) که پیش درآمد اتفاقات سریال Twin Peaks بود، در سال ۱۹۹۲ به روی پرده رفت. در فصل جدید این سریال، شاهد بازگشت بسیاری از بازیگران قدیمی این سریال از جمله کایل مک‌لاکلن، نیز هستیم، علاوه بر این بازیگران جدیدی نیز به جمع آن‌ها اضافه شده‌اند.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده