// یکشنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۱

تام هنکس احتمالا در فیلم Dumbo بازی خواهد کرد

تام هنکس احتمالا در نقش شرور و منفی جدیدترین فیلم تیم برتون به نام دامبو (Dumbo)، بازی خواهد کرد.

در طی سال ۲۰۱۵ ساخت فیلم لایو اکشن Dumbo به کارگردانی تیم برتون، تایید شد. طبق خبرهایی که اخیرا منتشر شده، ویل اسمیت قرار است در نقش اصلی این فیلم ایفای نقش کند. حال طبق خبری که ورایتی منتشر کرده، تام هنکس نیز برای بازی در این فیلم قرارداد امضا کرده است. گفته می‌شود هنکس قرار است نقش شرور و منفی فیلم Dumbo را بازی کند. با این حال، اطلاعاتی از نقش او منتشر نشده و مشخص نیست که او قرار است چه نقشی را در این فیلم بازی کند. ورایتی اضافه می‌کند که ممکن است به علت احتمال تداخل زمان فیلمبرداری این فیلم با پروژه‌های دیگر هنکس، او از حضور و بازی در این فیلم انصراف دهد.

انیمیشن Dumbo، چهارمین انیمیشن بلند کمپانی دیزنی است که در سال ۱۹۴۱ منتشر شد. این انیمیشن داستان بچه فیلى در یک سیرک را روایت می‌کند که به‌ خاطر گوش‌‏هاى بیش از حد بزرگش مسخره و تحقیر می‌شود. او به کمک بهترین دوستش، تیمونى و چند کلاغ، متوجه می‌شود که می‌‏تواند با این گوش‏‌ها پرواز کند و به ستاره‏‌ى سیرک تبدیل شود. در فیلم Dumbo قرار است شاهد ترکیبی از صحنه‌های لایو اکشن و CGI باشیم و کار نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده ارن کروگر، نویسنده سه قسمت از مجموعه تبدیل‌شوندگان (Transformers)، خواهد بود.

Dumbo

پس از موفقیت تجاری فیلم آلیس در سرزمین عجایب (Alice in Wonderland) در سال ۲۰۱۰ که کارگردانی آن بر عهده تیم برتون بود، دیزنی شروع به ساخت فیلم‌های لایو اکشن براساس انیمیشن‌های خود کرد. فیلم کتاب جنگل (The Jungle Book) به کارگردانی جان فاورو، در بهار امسال به روی پرده رفت و موفق شد ۹۶۶ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند تا پس از فیلم Alice in Wonderland، موفق‌ترین فیلم لایو اکشن اقتباسی دیزنی باشد. فیلم لایو اکشن دیو و دلبر (Beauty and the Beast) با بازی و نقش آفرینی اما واتسون، جدیدترین فیلم اقتباس شده از انیمیشن‌های قدیمی دیزنی است که در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۱۷ (۲۷ اسفند ۱۳۹۵) اکران خواهد شد. 

هنکس تاکنون دو بار برنده جایزه اسکار شده است و طی سال ۲۰۱۶ سه فیلم که شامل هلوگرامی برای پادشاه (A Hologram for the King) به کارگردانی تام تیکور، سالی (Sully) به کارگردانی کلینت ایستوود و دوزخ (Inferno) به کارگردانی ران هاوارد، می‌شود، از او به روی پرده رفته است. فیلم دایره (The Circle) به کارگردانی جیمز پانسالت، جدیدترین فیلمی است که هنکس در آن نقش آفرینی کرده و قرار است در تاریخ ۲۸ آوریل ۲۰۱۷ (۸ اردیبهشت ۱۳۹۶) به روی پرده برود.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده