// دوشنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۲

لوکاس فیلم خلاصه داستان رسمی فیلم Rogue One: A Star Wars Story را اعلام کرد

دیزنی و لوکاس فیلم به تازگی خلاصه داستان رسمی فیلم سینمایی «روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان» (Rogue One: A Star Wars Story) را منتشر کرده‌اند. با زومجی در ادامه مطلب همراه باشید.

کمپانی دیزنی و لوکاس فیلم خلاصه داستان رسمی فیلم «روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان» را منتشر کرده‌اند. مهم‌ترین اطلاعاتی که این خلاصه داستان در اختیارمان قرار می‌دهد این است که با وجود فیلمبرداری صحنه‌های اضافه توسط تونی گیلروی، فقط نام گرث ادواردز به عنوان کارگردان ذکر شده است.

به نظر می‌رسد همکاری گیلروی و ادواردز تا به اینجا جواب داده است، به خصوص با در نظر گرفتن این موضوع که این دو قبلا در فیلم «گودزیلا» (Godzilla) نیز با یکدیگر همکاری کرده‌اند. در واقع، گیلروی در گذشته نیز به کمک فرانک مارشال، کارگردان فیلم «هویت بورن» (The Bourne Identity)، رفته است. در ادامه می‌توانید خلاصه داستان فیلم سینمایی «روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان» را مطالعه کنید:

اولین فیلم فرعی از سری «جنگ ستارگان»، «روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان» نام دارد که یک ماجراجویی حماسی خواهد بود. در دوران جنگ و نبرد، گروهی از قهرمانان در کنار یکدیگر جمع می‌شوند تا در ماموریتی نقشه‌های «ستاره مرگ»، اسلحه نابود کننده سیاره‌ها، را بدزدند. این اتفاق در خط زمانی جنگ ستارگان باعث می‌شود افرادی دور هم جمع شوند تا کارهای خارق العاده انجام دهند و در این راه شناخت بهتری نسبت به یکدیگر پیدا می‌کنند.

Rogue One: A Star Wars Story توسط گرث ادواردز کارگردانی می‌شود و فلیسیتی جونز، دیه‌گو لونا، بن مندلسون، دانی ین، مدز میکلسن، آلن تودیک، ریز احمد، جیانگ ون و فارست ویتاکر از بازیگران این فیلم هستند.کتلین کندی، الیسون شرمور و سایمون امانوئل تهیه کنندگان فیلم هستند و جان نال و جیسون مک گتلین نیز تهیه کنندگان اجرایی این اثر هستند. Rogue One: A Star Wars Story در تاریخ ۱۶ دسامبر ۲۰۱۶ (۲۶ آذر ۱۳۹۵) در آمریکا اکران خواهد شد.


منبع Comicbookmovie

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده