// دوشنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۲

فیلم جدید Tomb Raider به احتمال زیاد در استرالیا فیلم برداری خواهد شد

طبق جدیدترین اطلاعات، ساخت قسمت جدید سری فیلم‌های «مهاجم مقبره» (Tomb Raider) به زودی با نقش‌آفرینی آلیشیا ویکندر در کشور استرالیا کلید خواهد خورد. با زومجی همراه باشید.

برایان هورتون، کارگردان بازی تحسین شده Rise of the Tomb Raider که اکنون در استودیوی اینفینیتی وارد مشغول به کار است، امروز با انتشار تصویری از صفحه اول یک روزنامه استرالیایی در توییتر شخصی خود، جزئیات جدیدی را از لوکیشن‌های احتمالی قسمت جدید سری فیلم‌های Tomb Raider در دسترس قرار داد. این روزنامه استرالیایی که با نام «نشریه خبری ساحل طلایی» شناخته می‌شود، در جدیدترین شماره خود با درج تصویری بزرگ از کاراکتر لارا کرافت بر صفحه اول به احتمال کشیده شدن ماجراجویی‌های وی به طبیعت متنوع این کشور پرداخته است.

نویسنده این مطلب در متن گزارش خود این‌گونه نوشته است:

Tomb Raider Movie

لارا کرافت در حال آماده‌سازی خود برای برای حمله به «ساحل طلایی» (گلد کوست، یک شهر ساحلی در ایالت کوئینزلند استرالیاست) است؛ چراکه اتفاقات قسمت جدید این بلک‌باستر هالیوودی به احتمال زیاد در سواحل این شهر زیبا جریان خواهد داشت. بسیاری از منابع داخلی حوزه فیلم‌سازی بر این باور هستند که روند ساخت قسمت جدید این اقتباس سینمایی از مجموعه بازی‌های مهاجم مقبره، با هنرمندی آلیشیا ویکندر به احتمال قریب به یقین در سواحل شهر مذکور کلید خواهد خورد.

شهر ساحل طلایی، مکانی بسیار زیباست که به موجب تابش مستقیم آفتاب بر سواحل وسیع آن، جلوه‌ای طلایی‌رنگ به خود گرفته است. اگر به تاریخچه سینمایی این شهر نگاهی بیاندازیم، موارد چندانی را نخواهیم یافت، اما باید گفت که شکل گرفتن ماجراجویی‌هایی جدید لارا کرافت در اماکن طبیعی و محیط‌های بکر این شهر بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود. 

Tomb Raider سینمایی جدید، «ریبوت» سری به‌شمار می‌رود و دنباله‌رو خط داستانی قسمت قبلی مجموعه با بازی آنجلینا جولی نیست، بلکه اقتباسی از بازی Tomb Raider خواهد بود که در سال ۲۰۱۳ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های خانگی عرضه شد؛ به گونه‌ای که به گفته عوامل سازنده فیلم، با اثری کاملا متفاوت از قسمت‌های پیشین روبه‌رو هستیم.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده