نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۲

شبکه ABC در حال مذاکره با لوکاس فیلم برای ساخت سریال جنگ ستارگان است

شبکه ABC از مذاکرات با لوکاس‌فیلم برای ساخت سریالی براساس مجموعه جنگ ستارگان (Star Wars) خبر داد. شبکه ABC بخشی از دارایی‌های کمپانی والت دیزنی است. با زومجی همراه باشید.

از زمانی که استودیو لوکاس‌فیلم توسط کمپانی والت دیزنی خریداری شد، همیشه این سوال مطرح بود که با توجه به اینکه شبکه ABC نیز متعلق به والت دیزنی است، آیا این احتمال وجود دارد که در نهایت روزی سریالی براساس مجموعه جنگ ستارگان توسط این شبکه ساخته و پخش شود. در حاشیه تور مطبوعاتی TCA (انجمن منتقدان تلویزیونی)، از چنینگ دونگی، رئیس جدید شبکه ABC پرسیده شد که آیا در نهایت شاهد ساخت و پخش سریالی از مجموعه جنگ ستارگان، همانند همکاری مشترک این شبکه با والت دیزنی برای ساخت سریال عروسکی و کوتاه موپتس (The Muppets) و مارول برای ساخت و تولید سریال مأموران شیلد (Agents of S.H.I.E.L.D) که امسال فصل چهارم آن پخش خواهد شد، خواهیم بود؟ دونگی در جواب گفت:

به عنوان یک طرفدار کاملا دوست دارم این اتفاق رخ دهد و جوابم مثبت است. گفتگوها با لوکاس‌فیلم آغاز شده است و در حال حاضر این گفتگوها ادامه خواهد داشت. اگر ما بتوانیم این برند را به برنامه‌های شبکه اضافه کنیم، فوق‌العاده خواهد بود.

از او در ادامه پرسیده شد که آیا می‌تواند در مورد جزئیات مذاکرات این شبکه با لوکاس‌فیلم توضیح دهد و تایید کند که این یک پروژه لایو-اکشن خواهد بود یا خیر. دونگی می‌گوید:

تمامی این موارد محرمانه است و من نمی‌توانم در مورد آن صحبت کنم.

او اذعان می‌کند که مذاکرات با لوکاس‌فیلم در حال انجام است، با این حال وی اضافه می‌کند: «ما هیچ جدول زمانی رسمی نداریم»، با این وجود می‌توان امیدوار بود روزی شاهد روی آنتن رفتن سریال جنگ ستارگان از این شبکه باشیم. در حالی که از دونگی در مورد سریال‌های اختصاصی ABC پرسیده شده بود، اما باید توجه داشت گزینه‌های دیگری نیز برای ABC وجود دارد و سریال‌هایی که توسط این استودیو تولید می‌شوند از شبکه‌های دیگری نیز پخش می‌شوند. تعدادی از سریال‌های مارول از شبکه استریم نت‌فلیکس پخش می‌شود که ABC در ساخت و تولید آن حضور و نقش پر رنگی دارد.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده