// دوشنبه, ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹

اولین پوستر رسمی فیلم Transformers: The Last Knight منتشر شد

پس از نصب بنرهایی در میدان تایمز شهر نیویورک، حال اولین پوستر رسمی فیلم فیلم تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه (Transformers: The Last Knight)، توسط کمپانی پارامونت منتشر شده است.

بخش بریتانیایی کمپانی پارامونت در صفحه رسمی خود در توییتر، اولین تصویر تبلیغاتی رسمی فیلم Transformers: The Last Knight را به طور رسمی منتشر کرد. پیش از این یک نسخه از این پوستر ماه گذشته برای اولین بار در شهر نیویورک دیده شده بود، اما پوستر رسمی نگاه واضح و بهتری را به ما ارائه می‌دهد. در این تصویر اپتیموس پرایم را در برابر یک هیولای سه سر می‌توانیم مشاهده کنیم. تنها و آخرین حضور یک هیولای سه سر در مجموعه تبدیل شوندگان (Transformers)،  به انیمیشن Transformers: Cybertron باز می‌گردد که به عنوان بخشی از گروه شرور Decepticons در این انیمیشن حضور داشت. با توجه به تایید حضور شخصیت محبوب مگاترون در این فیلم، ممکن است این هیولا یک نسخه تحول یافته و جدید از این شخصیت باشد. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

Transformers: The Last Knight  First Official Poster

مارک والبرگ که در نقش کید یگر در قسمت قبلی این فیلم یعنی تبدیل‌شوندگان: عصر انقراض (Transformers: Age of Extinction) نیز حضور داشته است، به همراه ایزابلا مانر و جرود کارمیچر از جمله بازیگرانی هستند که در این قسمت حضور دارند. تیمی از نویسندگان در حال ایجاد یک جهانی سینمایی از مجموعه فیلم‌های Transformers برای کمپانی پارامونت هستند و The Last Knight قرار است نخستین فیلم از این جهان سینمایی باشد. پارامونت در نظر دارد دو فیلم دیگر از این مجموعه را در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ منتشر کند.

فیلم Transformers: The Last Knight برای اکران در تاریخ ۲۳ ژوئن ۲۰۱۷ (۲ تیر ۱۳۹۶) برنامه‌ریزی شده است و کارگردانی این فیلم را مانند ۴ قسمت گذشته مایکل بی بر عهده دارد.


منبع ComicBookMovie

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده