// یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۸

HBO تایید کرد: فصل هشتم، آخرین فصل سریال Game of Thrones خواهد بود

شبکه HBO رسما اعلام کرد که فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) آخرین فصل این سریال محبوب و پرطرفدار خواهد بود. با زومجی همراه باشید.

کیسی بلویز، مدیر برنامه‌ریزی شبکه اچ‌بی‌او، طی گفت و گویی که با یکی از خبرنگاران در تور تبلیغاتی Television Critics Association داشت اعلام کرد که تولید کننده این سریال (اشاره به شبکه اچ‌بی‌او) برنامه ویژه‌ای برای تعداد فصل‌های سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) در نظر دارند که بر اساس آن، این سریال در فصل ۸ تمام خواهد شد. وی در این باره گفت:

اگر همه چیز دست من باشد، دوست دارم سریال «بازی تاج و تخت» ۱۰ فصل داشته باشد ولی، سپردن این کار به تیم اجرایی بهترین گزینست. زیرا با این کار آن‌ها می‌توانند بهترین ایده را برای سریال پیاده سازی کنند.

حال در این بین کیسی بلویز با دیوید بنیوف و دی.بی وایس، سازندگان سریال «بازی تاج و تخت»، در مورد ساخت یک مجموعه فرعی از این سریال صحبت‌هایی کرده است که خب هنوز مورد قطعی اعلام نشده است. فصل هفتم سریال «بازی تاج و تخت» دارای هفت قسمت بوده و در تابستان سال آینده (بجای ماه مارس میلادی که هر سال پخش می‌شد) پخش خواهد شد.


منبع Polygon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده