// شنبه, ۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹

دلایل مایکل کیتون برای ایفای نقش در فیلم Spider-Man: Homecoming

سرانجام حضور مایکل کیتون در فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) تایید شد و او اخیرا توضیحاتی در مورد پیوستن به دنیای سینمایی مارول و چگونگی آشنا شدنش با کتاب‌های کامیک مرد عنکبوتی داده است.

از ماه‌های گذشته خبرهای زیادی در مورد حضور مایکل کیتون در فیلم Spider-Man: Homecoming  شنیده می‌شد، مارول اخیرا  در کامیک کان سن دیگو امسال حضور این بازیگر را تایید کرده است این بازیگر بزودی به فیلمبرداری فیلم Spider-Man: Homecoming که از ماه گذشته آغاز شده است، اضافه خواهد شد. با این وجود نقش کیتون هنوز به صورت کاملا قطعی مشخص نشده است، اما به نظر می‌رسد وی نقش ولچر (Vulture) را در این فیلم بازی خواهد کرد. مارول چندی پیش اولین تصویر از شخصیت Vulture را که در حال مبارزه با مرد عنکبوتی است منتشر کرده بود. در آخرین شماره از مجله امپایر از وی در مورد افکار خود در مورد تاثیری که فیلم‌های ابرقهرمانی در این دوره گذاشته است، پرسیده شد. او در این رابطه می‌گوید:

این فوق العاده است. شما وقتی در حال صحبت با یک فردی هستید، اساسا هیچ چیزی در مورد افسانه‌ها و روایات این جهان نمی‌داند، اما دوست من دو دختر دارد که کاملا شیفته و مجذوب دنیای ابرقهرمانان هستند. یکی از آن‌ها به طور خاصی راه را به من نشان داد، شوخی نمی‌کنم، من در مورد مرد عنکبوتی از او پرسیدم و او به من گفت که من باید فیلم‌های آن [مرد عنکبوتی] را تماشا کنم.

کیتون پیش از نیز نقش بروس وین / بتمن را در دو فیلم این شخصیت محبوب ابرقهرمانی در اواخر دهه ۸۰ و اوایل دهه ۹۰ میلادی بر عهده داشته است. اما زمانی که از وی پرسیده شد که ایا او تا به حال تمایلی به بازگشت به این ژانر داشته است، وی تصریح کرد که ایمان و اعتماد او به مارول منجر به حضور وی در این فیلم شده است. وی در این رابطه می‌گوید:

در حقیقت نه، من فکر می‌کنم آن‌ها فوق العاده هستند و من واقعا برای آن [شروع فیلمبرداری نقشی که در فیلم دارد] مشتاقانه منتظر هستم، تام هالند یک بازیگر فوق العاده‌ است و از اوایل شروع مذاکرات با مارول، من با او صحبت کرده‌ام. آن‌ها واقعا در مورد رویکرد و هدفی که دارند کاملا جدی و مصمم هستند.

فیلم Spider-Man: Homecoming قرار است در تاریخ ۷ جولای ۲۰۱۷ (۱۶ تیر ۱۳۹۶) اکران شود و کارگردانی این فیلم بر عهده یان واتس خواهد بود.

آیا شما هم منتظر دیدن مایکل کیتون در فیلم Spider-Man: Homecoming هستید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.


منبع ComicBookMovie

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده