نویسنده: محمد شیرزاده
// پنجشنبه, ۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲

کامیک کان 2016: جیمز کامرون دلیل ساخت ۴ دنباله برای Avatar را اعلام کرد

جیمز کامرون، کارگردان فیلم آواتار (Avatar)، دلیل ساخت ۴ دنباله برای این فیلم را در کامیک کان 2016 اعلام کرده است.

اولین نسخه از فیلم «آواتار» (Avatar) در سال ۲۰۰۹ به کارگردانی جیمز کامرون اکران شد و هم توجه منتقدین را به خود جلب کرد و هم به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ تبدیل شد. جیمز کامرون در مصاحبه اخیر خود با ورایتی در نمایشگاه کامیک کان 2016 دلیل خود برای ساخت چهار دنباله برای این فیلم را به هواداران اعلام کرده است. اینطور که به نظر می‌رسد جیمز کامرون بیش از حد انتظار خود داستان را ادامه داده است. این مجموعه قرار بود یک سه گانه باشد اما حالا به پنج فیلم تبدیل شده است. کامرون در این رابطه گفت:

داستان «آواتار» در ابتدا قرار بود یک سه گانه باشد ولی من مواردی به داستان اضافه کردم و نویسندگان هم همین کار را کردند. در اصل می‌توان گفت دو دنباله‌ای که قرار بود برای قسمت اول ساخته شوند، هر کدام به دو فیلم تبدیل شدند و حالا قرار است چهار دنباله مشاهده کنیم. استودیو هم از این مسئله راضی است. آن‌ها فرصتی دارند تا پول بیشتری به دست بیاورند. البته ساخت دنباله‌های بیش‌تر به معنی خرج پول بیش‌تر هم است.

فیلم سینمایی «آواتار ۲» (Avatar ۲) در دسامبر ۲۰۱۸ (دی ۱۳۹۷)، «آواتار ۳» (Avatar ۳) در دسامبر ۲۰۲۰ (دی ۱۳۹۹)، «آواتار ۴» (Avatar ۴) در دسامبر ۲۰۲۲ (دی ۱۴۰۱) و «آواتار ۵» (Avatar ۵) در دسامبر ۲۰۲۳ (دی ۱۴۰۳) اکران خواهند شد.


منبع Screenrant
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده