// دوشنبه, ۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۳

کامیک کان 2016: تصاویری زیبا از اسباب بازی های ابر قهرمان ها

در حال حاضر نمایشگاه محبوب کامیک‌کان 2016 در حال برگزاری است و تقریبا هر لحظه خبر، تریلری یا تصویری با موضوعات مختلف از آن منتشر می‌شود. با زومجی همراه باشید و تصاویر زیبایی از اسباب‌بازی‌های شخصیت‌های مارول را مشاهده کنید.

در نمایشگاه پر طرفدار کامیک‌کان 2016 که در شهر سن دیگوی آمریکا جریان دارد، تولیدکنندگان و فروشندگان بسیاری گرد هم جمع شده‌اند تا با وسعت هرچه تمام‌تر این نمایشگاه را برگزار کنند. در این بین تصاویر بسیار زیبایی از اسباب‌بازی‌های برخی شخصیت‌های مارول،دی‌سی و لوکاس‌فیلم منتشر شده که قرار است بزودی توسط این کمپانی‌های عرضه شوند. از جمله اخباری که از جعبه‌ی جادویی مارول تا کنون بیرون آمده و در زومجی مطالعه کرده‌اید، می‌توان به جزییات جدیدی از فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming)، پذیرش نقش اصلی فیلم کاپیتان مارول (Captain Marvel) توسط بری لارسون و اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی دوم فیلم محافظان کهکشان (Guardians of the Galaxy) اشاره کرد.

در این بین نیز اسباب‌بازی‌های بسیار زیبایی از شخصیت‌های دوست داشتنی کمیک‌های ابر‌قهرمانی مانند X-Men، Avengers و Inhumans هم به نمایش گذاشته شده که چشم هر طرفداری را به سمت خود جذب می‌کنند. تصاویر این اسباب‌بازی‌ها را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

از جمله‌ی آخرین اخبار منتشر شده از نمایشگاه Comic-Con 2016 می‌توان به انتشار تریلر جدیدی از سریال Prison Break و اولین تریلر از فصل چهارم سریال Sherlock اشاره کرد.

نظر شما در مورد این اسباب‌بازی‌ها چیست؟

منبع: IGN


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده