// چهار شنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۹

شایعه: فیلم جدید Batman کاملا در تیمارستان آرکام اتفاق خواهد افتاد

در گذشته گفته شده بود که فیلم سینمایی «بتمن» (Batman) با حضور بن افلک قرار است شامل تعداد زیادی از دشمنان این شخصیت باشد. حال گزارش جدیدی منتشر شده که به نظر می‌رسد داستان فیلم تماما در تیمارستان آرکام اتفاق خواهد افتاد. با زومجی همراه باشید.

به تازگی شایعات جدیدی منتشر شده که خبر از اتفاق افتادن وقایع فیلم جدید «بتمن» در تیمارستان آرکام می‌دهند. این فیلم توسط بن افلک و جف جانز نوشته خواهد شد و شوالیه تاریکی در آن باید در تیمارستان آرکام با بزرگ‌ترین دشمنان خود مقابله کند.

با این حال، همینطور که افلک در گذشته نیز گفته بود، فیلم وی یک داستان کاملا جدید را ارائه خواهد کرد پس انتظار یک اقتباس مستقیم از داستان «بتمن: تیمارستان آرکام» را نداشته باشید.

با وجود اینکه ساخت فیلمی با همچین لوکیشن مهمی سخت خواهد بود، دیدن این داستان در فیلم سینمایی «بتمن» سرگرم کننده خواهد بود و با شایعات قبلی در رابطه با حضور دشمنان معروف بتمن مطابقت خواهد داشت. با گذشت زمان دقیق بودن و یا نبودن این شایعه مشخص خواهد شد، همچنین نمایشگاه کمیک کان نیز به زودی شروع خواهد شد و مطمئنا در این نمایشگاه اطلاعات جدیدی از فیلم منتشر خواهند شد.

منبع: Comicbookmovie


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده