نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۸

پوستر Comic-Con فیلم Doctor Strange منتشر شد

یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های ابرقهرمانی که در سال جاری اکران خواهد شد، بدون شک فیلم دکتر استرنج (Doctor Strange) است. بتازگی مارول از پوستر کامیک-کان سن دیگو و جدید این فیلم رونمایی کرده است. در ادامه با زومجی همراه باشید.

یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های کامیک-کان سن دیگو امسال، فیلم Doctor Strange است، مارول پوستر جدیدی از این فیلم را برای این رویداد منتشر کرده است. این پوستر از طریق وب‌سایت اینترتینمنت ویکلی منتشر شده است، این طرح هنری توسط ریان میندرینگ، هنرمند نام آشنای دنیای مارول، طراحی شده است و نگاه تازه‌ای از بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج را برای ما فراهم می‌کند. شما در ادامه می‌توانید این پوستر زیبا را مشاهده کنید:

doctor-strange-comic-con-san-diego-poster

کسانی که در کامیک-کان سن دیگو حضور خواهند داشت، در زمان برگزاری مجمع اینترتینمنت ویکلی می‌توانند یک کپی از این پوستر را دریافت کنند. علاوه بر Doctor Strange، مارول فیلم نگهبانان کهکشان نسخه. ۲ (Guardians of the Galaxy Vol. 2) را نیز به این نمایشگاه خواهد آورد که باید منتظر نمایش و اولین تصاویر رسمی این فیلم در کامیک-کان سن دیگو باشیم، چندی پیش تصویر جدید این فیلم به همین منظور منتشر شد که در این تصویر اولین نگاه به شخصیت جدید این فیلم به نام منتیس (Mantis)  را به ما ارائه می‌دهد.

فیلم Doctor Strange برای اکران در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۱۶ (۱۴ آبان ۱۳۹۵) برنامه‌ریزی شده است و کارگردانی این فیلم نیز به عهده‌ی اسکات دریکسون، کارگردان فیلم Sinister، خواهد بود. اولین تریلر فیلم Doctor Strange در ماه آوریل به نمایش درآمد که از اینجا قابل مشاهده است.

منبع: IGN


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده