نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۳

Alien: Covenant یک فیلم ترسناک و تاریک خواهد بود

دنی مک‌براید، بازیگر فیلم بیگانه: پیمان (Alien: Covenant)، که او را بیشتر بخاطر بازی در فیلم‌های کمدی می‌شناسیم، در مصاحبه اخیرش گفته است که این فیلم،  یک فیلم ترسناک و تاریک خواهد بود. در ادامه با زومجی همراه باشید.

در فیلم Alien: Covenant بازیگران برجسته‌ای همچون مایکل فاسبندر، کاترین واترسون، بیلی کروداپ و دمیان بیچیر حضور دارند. اضافه شدن دنی مک‌براید به جمع بازیگران این فیلم باعث تعجب و شگفتی بسیاری از طرفداران و اهالی سینما شد، مک‌براید بیشتر بخاطر بازی در فیلم‌های کمدی همچون پاین‌اَپل اکسپرس (Pineapple Express) و این پایان کار است (This Is the End) شناخته شده است. با این حال، مک‌براید اخیرا گفته است که او برای تغییر فضا و جو فیلم در این فیلم حضور ندارد. مک‌براید اخیرا مصاحبه‌ای با هیت‌فیکس انجام داده است و توضیح داد که زمانی که ریدلی اسکات به اون پیشنهاد بازی در نقش خلبان سفینه فضایی داده، غافلگیر شده است. او می‌گوید:

در شروع صحبتم با اسکات در مورد نقش من، وی به من یک نمودار از سفینه فضایی نشان داد. همانطور که با من صحبت می‌کرد، با خودم می‌گفتم وای خدای من این یک فیلم Alien است. او در مورد فیلم بیگانه با من صحبت می‌کند. و بعد سوالی در ذهن من ایجاد شد، این بود که چرا او باید برای بازی در این نقش به من علاقمند باشد؟ من فقط برای صحنه‌های خنده‌دار و ابلهانه به اینجا آمده‌ام؟ و بعد از آن به من فیلمنامه داده شد و مثل اینکه نقش بسیار تاریکی دارم. در تمام آن هیچ مورد خنده‌داری وجود نداشت. این یک فیلم ترسناک و تاریک است و این هیجان انگیز بود، برای اینکه می‌توانم در راهی قدم بگذارم و در آن مشارکت کنم که پیش از این در کارهای قبلی آن را انجام نداده‌ام.

فیلم Alien: Covenant هم‌اکنون در استرالیا درحال فیلمبرداری است. هفته گذشته، ویدیویی از پشت صحنه تولید این فیلم منتشر شد که در آن  اعضای تیم سازنده درحال کار بر روی عضوی از دست یکی از موجودات احتمالی فیلم هستند. پیش از این اولین تصویر واترسون در این فیلم منتشر شده بود و همچنین در اولین تصویر رسمی منتشر شده از این فیلم شاهد وجود نشانی با نام فیلم برروی بازوی خدمه سفینه فضایی هستیم. فیلم Alien: Covenant در اصل ادامه یک دنباله مستقیم برای فیلم پرومتئوس (Prometheus) که در سال ۲۰۱۲ اکران شد، بوده است، اما پس از آن نام فیلم چند بار تغییر کرد تا به مجموعه اصلی Alien نزدیک‌تر شود.

فیلم Alien: Covenant در تاریخ ۴ آگوست ۲۰۱۷ (۱۳ مرداد ۱۳۹۶) اکران خواهد شد.

منبع: GameSpot


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده