// دوشنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲

شخصیت منفی اصلی فیلم Rogue One دارت ویدر نیست

پیش از این گمانه زنی می‌شد که دارت ویدر در فیلم Rogue One: A Star Wars Story حضور داشته باشد. اما اکنون با صحبت‌های گرت ادواردز، کارگردان فیلم، حضور او قطعی به نظر می‌رسد اما نه به عنوان شخصیت منفی اصلی فیلم. با زومجی همراه باشید.

بسیاری از طرفداران Star Wars‌ برای ماه‌های متوالی حدس می‌زدند که دارت ویدر در Rogue One حضور خواهد داشت و جیمز ارل جونز نیز به عنوان صداپیشه‌ی دست راست امپراتور ایفای نقش خواهد کرد. در جلسه‌ی فیلم Rogue One که دیروز در حاشیه‌ی مراسم بزرگداشت جنگ ستارگان برگزار شد، گرت ادواردز که مسئولیت کارگردانی فیلم Godzilla را نیز به عهده داشت  در خصوص تجربه‌ی کار کردن با بازیگران افسانه‌ای صحبت کرد. او به حاضرین که تعدادشان به ۴ هزار نفر می‌رسید گفت:

من یک تعطیلات پیش از موعد داشتم. ما کار فیلمبرداری را در دسامبر گذشته به پایان رساندیم و پس از آن من مستقیم سوار یک هواپیما به مقصد نیویورک شدم تا یک کار ضبط دوبله را انجام دهم.

ادواردز و متیئو وود، از شرکت اسکای‌واکر ساند (Skywalker Sound)، سعی کردند که در طول این مدت رفتاری حرفه‌ای داشته باشند، اما لحظه‌ای رسید که موفق به انجام این کار نشدند. ادواردز گفت:

ارل جوینز خطی را که کلمه‌ی «قدرت» در آن بکار رفته بود دوبله کرد و باعث شد هر دوی ما در حالی که به یکدیگر نگاه می‌کردیم خشکمان بزند و از شدت اشتیاق از خود بی خود شویم. انگار که دوباره سه سالمان شده بود.

star-wars-rogue-one

حضور ویدر در داستان با عقل جور در می‌آید؛  روگ وان درست پیش از Star Wars: A New Hope رخ می‌دهد، در دوران اوج استبداد این شخصیت. اما شخصیت منفی اصلی روگ وان یک کاراکتر کاملاً جدید خواهد بود: دایرکتور کرنیک (Director Krennic)، که بن مندلسون نقشش را بازی خواهد کرد.

مندلسون در طول این نشست با لباس شنل‌دار فوقالعاده‌‌اش و در کنار دو استورم‌تروپر با جذبه و لباس سیاه، که شایعه شده نشان دهنده‌ی نیروی‌های برتر امپراتوری با نام دث‌تروپر هستند، حاضر شده بود. او در ادامه و زمانی که دیگر آن لباس را به تن نداشت توانست بدون اینکه چیزی را لو دهد اندکی در خصوص کاراکترش صحبت کند. اما گوئندولین کریستی، میزبان جلسه، کرنیک را «یک نوع تبهکار سلطنتی متفاوت» توصیف کرد.

روگ وان شاهد هنرنمایی فلیسیتی جونز به عنوان جین ارسو، در کنار دیگو لونا، ریز احمد، بن مندولسون، دانی ین، جیانگ ون، فارست ویتاکر، مدس مایکلسن و آلن تودیک خواهد بود. این فیلم ۱۶ دسامبر (۲۶ آذر) اکران خواهد شد.

منبع: Polygon


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده