// چهار شنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۸

Batman: The Killing Joke آخرین حضور مارک همیل در نقش جوکر نخواهد بود

برای خیلی از هواداران مارک همیل بهترین کسی است که تا به حال نقش «جوکر» را بازی کرده است و خیلی از هواداران فکر می‌کردند بتمن: شوخی مرگبار (Batman: The Killing Joke) آخرین حضور وی در این نقش خواهد بود اما اینگونه نخواهد بود. با زومجی همراه باشید.

به تازگی اخباری منتشر شده که خبر از حضور مارک همیل پس از انیمیشن «بتمن: شوخی مرگبار» در نقش جوکر می‌دهند. چند سال پیش و پس از انتشار بازی تحسین شده‌ی Batman: Arkham City، مارک همیل که صداپیشگی جوکر را بر عهده داشت بازنشستگی خود از صداپیشگی این شخصیت را اعلام کرد. هواداران از شنیدن این خبر ناامید شدند اما مدتی بعد مارک همیل با بازی Batman: Arkham Knight دوباره به صداپیشگی جوکر باز گشت.

از وقتی که Batman: Arkham Knight منتشر شد، مارک همیل اعلام کرده فقط در صورتی صداپیشگی جوکر را تکرار خواهد کرد که استودیوی برادران وارنر و دی سی انیمیشنی براساس سری «بتمن: شوخی مرگبار» بسازند. حضور مارک همیل در این انیمیشن بلند برای هیچ کدام از هواداران شوکه کننده نبود. با این حال، با حضور همیل در نقش جوکر، به نظر می‌رسید این آخرین حضور وی در این نقش خواهد بود.

به تازگی، یکی از هواداران در هنگام یک پرسش و پاسخ در شبکه اجتماعی توییتر از وی در رابطه با اینکه «شوخی مرگبار» آخرین حضور وی خواهد بود یا نه سوال کرد. همیل در پاسخ به این هوادار گفت به گفتن کلمه خیر بسنده کرد اما پاسخ وی مقداری مبهم بود. ممکن است وی در حال سر کار گذاشتن این هوادار باشد اما اگر اینطور نباشد، این می‌تواند یک خبر فوق العاده برای هواداران بتمن در سراسر دنیا باشد.

mark hamill

«بتمن: شوخی مرگبار» در تاریخ ۲۳ جولای ۲۰۱۶ (۲ مرداد ۱۳۹۵) بر روی دیسک بلوری و به صورت دیجیتال عرضه خواهد شد.

منبع: Comicbookmovie


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده