// جمعه, ۲۵ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۳

پوسترهای جدیدی از فیلم Power Rangers منتشر شد

بازسازی فیلم Power Rangers کمتر از یک سال دیگر اکران خواهد شد. بتازگی سازندگان این فیلم پوسترهای جدیدی از شخصیت‌های این فیلم منتشر کرده‌اند. در ادامه با زومجی همراه باشید.

مدتی پیش اولین پوستر فیلم Power Rangers منتشر شد که محتوای زیادی در مورد این ابر قهرمان‌های نوجوان به ما نشان نداد. اما در حال حاضر پوسترهای جدیدی از این فیلم منتشر شده است که نام و چهره شخصیت‌های جدید را می‌توان در آن دید. شما در ادامه می‌توانید این پوسترها را مشاهده کنید:

3094555-jason-red-f743e 3094556-trini-yellow-8252e 3094557-zack-black-e7df6

3094553-kimberly-pink-4ca25 3094554-billy-blue-18879

دیکر مونتگمری در نقش جیسون، ناومی اسکات در نقش کیمبرلی، بکی جی در نقش ترینی، آر جی سایلر در نقش بیلی و لودی لین در نقش زک اعضای تیم نوجوان Power Rangers را در این فیلم تشکیل می‌دهند. علاوه بر این، دیوید دنمان دیگر بازیگر این فیلم است که قرار است نقش پدر جیسون را در این فیلم بازی کند. اوایل این ماه تایید شد که برایان کرانستون، ستاره سریال بریکینگ بد (Breaking Bad)، برای بازی در فیلم Power Rangers قرارداد امضا کرده و قرار است نقش مربی رنجرزها و خالق زردان را در این فیلم بازی کند. کرانستون با این مجموعه غریبه نیست و حضور خیلی کوتاهی در اوایل دهه ۹۰ میلادی به عنوان صداپیشه در فصل اول مجموعه Mighty Morphin Power Rangers داشته است. علاوه بر این،  الیزابت بنکس نیز در فیلم Power Rangers حضور خواهد داشت، الیزابت بنکس قرار است نقش شخصیت ریتا رپولسا،‌ جادوگری شیطانی را که به زمین حمله می‌کند در این فیلم بازی کند.

فیلم Power Rangers قرار است در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۱۷ (۴ فروردین ۱۳۹۶) اکران شود. کارگردانی این فیلم بر عهده دین ایزرالیت، کارگردان فیلم پروژه آلماناک (Project Almanac) خواهد بود. جان فلتیمر، مدیر عامل کمپانی لاینزگیت، خوشبین است که از اولین فیلم Power Rangers که سال آینده اکران خواهد شد، تعداد زیادی ادامه ساخته شود. او در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران گفت:

ما واقعا در مورد فیلم Power Rangers هیجان زده هستیم، ما می‌توانیم شاهد ساخت ۵، ۶ یا ۷ فیلم ازآن باشیم.

منبع: GameSpot


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده