نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۲

بازیگر سریال The Leftovers به فصل سوم سریال Fargo پیوست

کری کن  بازیگر سریال‌ The Leftovers و فیلم Gone Girl به عنوان بازیگر نقش اول زن به جمع بازیگران فصل سوم سریال فارگو (Fargo) پیوست. در ادامه با زومجی همراه باشید.

تولید و ساخت سریال در تلویزیون در چند سال اخیر  بی سابقه بوده است، شبکه FX سریالی را  براساس فیلم فارگو (Fargo) که در دو دهه پیش به روی پرده‌های سینما رفت، یک سریال تلویزیونی را نه براساس شخصیت‌های فیلم بلکه براساس فضا و سبک این فیلم، ساخته و پخش کرده است که تبدیل به یکی از بهترین سریال‌های تلویزیونی حال حاضر شده است.

این سریال توسط نوآ هاولی خلق شده است. این مجموعه همانند نسخه اصلی که توسط برادران کوئن ساخته شده است، اتفاقات آن در حومه / مناطق روستایی مینسوتا رخ می‌دهد. هرچند این سریال با نسخه سینمایی خود دارای گره‌های داستانی مرتبط به هم است، اما اشاره‌ای به هیچ یک از شخصیت‌های نسخه سینمایی آن ندارد. فصل اول فارگو، با بازی بازیگرانی چون  بیلی باب تورنتون، مارتین فریمن و آلیسون تولمن در سال ۲۰۱۴ پخش شد که با واکنش مثبت منتقدان و تماشاگران رو به رو شد و جوایز متعددی را دریافت کرد و فصل دوم با بازی بازیگرانی چون کریستن دانست، پاتریک ویلسون، تد دانسون و بوکیم وودبین در سال ۲۰۱۵ پخش شد که توانست حتی بهتر از فصل گذشته ظاهر شود. در حال حاضر، پس از یک تاخیر نسبتا کوتاه، فصل سوم  سریال فارگو در راه است و به نظر می‌رسد بازیگر نقش اصلی زن خود را پیدا کرده است.

طبق خبری که منتشر شده است، کری کن، بازیگر سریال باقی ماندگان (The Leftovers) از شبکه اچ‌بی‌او، قرار است به عنوان بازیگر نقش اصلی در فصل سوم فارگو بازی کند. پیش از این حضور ایوان مک گرگور، به عنوان بازیگر نقش اصلی مرد در این سریال تایید شده بود. فصل سوم سریال فارگو در سال ۲۰۱۷ پخش خواهد شد هرچند FX هنوز تاریخ دقیقی برای پخش فصل سوم آن اعلام نکرده است. طبق خبری که ورایتی منتشر کرده است، در مورد نقش کن در این سریال می‌گوید:

کن قرار است نقش گلوریا برگل را بازی کند، زنی عملگرا که بعد از آتش گرفتن یک بیکن و در زمانی که همه هراسان هستند، آتش خاموش کن را بر می‌دارد و آن را خاموش می‌کند. گلوریا رئیس پلیس و مادری به تازگی طلاق گرفته است که در درک دنیای جدیدی که پیرامونش را فرا گرفته مشکل دارد. دنیایی که در آن مردم بیشتر از آنکه با افرادی که پیش رویشان هستند ارتباط بر قرار کنند با تلفن همراهشان در ارتباط هستند.

این خبر بسیاری خوبی برای کسانی است که سریال فارگو را دنبال می‌کنند و از آن لذت می‌برند. کن کمی قبل‌تر در سریال The Leftovers که از سال ۲۰۱۴ پخش آن شروع شد، شناخته و بر سر زبان‌ها افتاد. از وی به عنوان یکی از بهترین‌ بازیگرهای این سریال که در تمام قسمت‌های این سریال حضور داشته است، نام برده می‌شود، وی نقش زنی به نام نورا درست را بازی می‌کند که به طور ناگهانی شوهر و فرزند خود را از دست می‌دهد و غصه دار از دست دادن آن‌ها می‌شود و از آن زمان تاکنون با مشکلات بزرگی رو به رو می‌شود. این بازیگر زن همچنین نقش به یاد ماندنی را در فیلم دختر گم شده (Gone Girl) که در سال ۲۰۱۴ اکران شد نیز داشته است. وی در این فیلم نقش خواهر بن افلک را بازی کرده بود. تنها یک فصل دیگر از سریال The Leftovers باقی مانده است و پس از آن کن در فصل سوم فارگو در نقش یک زن سخت کوش در دفتر پلیس بازی خواهد کرد. در آثار گذشته مجموعه فارگو،  زن‌های پلیس همچون مارج گاندرسون در فیلم اصلی و مالی سالورسون در فصل اول این سریال همواره نقش محوری و مهمی را داشته‌اند.

فصل سوم سریال فارگو در سال ۲۰۱۷ از شبکه FX پخش خواهد شد.

منبع: Screenrant


تهیه شده در زومجی