نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۳

سلفی تام هالند با لباس مرد عنکبوتی در پشت صحنه فیلم Spider-Man: Homecoming

یک سال تا اکران فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) بیشتر باقی نمانده است. به همین مناسبت تام هالند در پشت صحنه فیلمبرداری این فیلم یک تصویر سلفی از خود و تیم سازنده منتشر کرده است. در ادامه با زومجی همراه باشید.

فیلمبرداری و تولید فیلم Spider-man: Homecoming چند هفته‌ای می‌شود که آغاز شده است و اکنون یک سال تا اکران این فیلم بیشتر باقی نمانده است. به همین مناسبت تام هالند، ستاره این فیلم، سلفی بسیار هیجان انگیزی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده است. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

New Spider-Man: Homecoming Picture Selfie

به جز تصویر اخیر منتشر شده، در طول چند هفته اخیر تصاویر زیادی از پشت صحنه فیلمبرداری این فیلم منتشر شده است. هفته گذشته، اولین تصویر از تام هالند در لباس مرد عنکبوتی منتشر شد، این در حالی است که در اوایل شروع فیلمبرداری تصاویر این بازیگر در کنار تصاویری از زندیا، برای اولین بار منتشر شده بودند. کارگردانی فیلم Spider-Man: Homecoming بر عهده  یان واتس خواهد بود.  زندیا، دونالد گلاور، بوکیم وودبین، تونی ریولوری، آبراهام عطا، آنگوری رایس و تاین دالی از جمله بازیگرانی هستند که در طول هفته‌های گذشته به تیم بازیگران این فیلم اضافه شده‌اند. مریسا تومه،‌ که در فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (Captain America: Civil War) در نقش زن عمو مِی بازی کرد،‌ برای بازی در این نقش به همراه رابرت داونی جونیور برای بازی در نقش تونی استارک / مرد آهنی، در این فیلم باز خواهند گشت.

در ماه می، خبری منتشر شد که مایکل کیتون قرار است نقش منفی را در فیلم Spider-Man: Homecoming بازی کند. شایعات حضور کیتون در این فیلم به اوایل سال میلادی بر می‌گردد، اما مذاکرات اولیه حضور وی در این فیلم متوقف شد. هالییود ریپورتر در خبری مدعی شد مارول پیش از بازگشت دوباره کیتون، گزینه‌های دیگری را برای حضور در این فیلم بررسی و با آن‌ها مذاکره کرده است.

فیلم Spider-Man: Homecoming قرار است در تاریخ ۷ جولای ۲۰۱۷ (۱۶ تیر ۱۳۹۶) اکران شود.

منبع: GameSpot


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده