// جمعه, ۱۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۳

اولین تصاویر از متیو مک کانهی در فیلم The Dark Tower

مراحل ساخت فیلم «برج تاریک» (The Dark Tower) از چند هفته پیش شروع شده است. این فیلم بر اساس رمانی با همین نام نوشته  استیون کینگ ساخته می‌شود. حال به تازگی تصاویری از فیلم منتشر شده که متیو مک کانهی را در نقش «مرد سیاهپوش» نشان می‌دهند.

ساخت اقتباس سینمایی رمان استیون کینگ به نام «برج تاریک» پس از مدت‌ها بالاخره شروع شده و چندی پیش عکس‌هایی از ادریس البا سر صحنه فیلمبرداری منتشر شدند. حال عکس‌هایی از متیو مک کانهی منتشر شده‌اند که وی و لباس مخصوص «مرد سیاهپوش» را نشان می‌دهند.

البا نقش یک هفت تیر کش به نام «رولاند دشاین» را ایفا خواهد کرد و مک کانهی به عنوان یک جادوگر اهریمنی به نام «والتر پادیک» حضور پیدا خواهد کرد. کارگردان این فیلم نیکولای آرسل خواهد بود که سابقه ساخت فیلم نامزد اسکار «یک رابطه سلطنتی» (A Royal Affair) را در کارنامه دارد.

این فیلم براساس سری رمان‌های استیون کینگ ساخته خواهد شد که از سال ۱۹۸۲ تا ۲۰۱۲ در هشت شماره منتشر شده است. داستان‌های «برج تاریک» سبک وسترن کلاسیک را با ژانر وحشت، علمی تخیلی و فانتزی ترکیب می‌کند.

چندی پیش نویسنده کتاب گفت که شروع فیلم مانند کتاب‌ها خواهد بود اما برخی موارد در فیلم تغییر خواهند کرد. وی در این رابطه به اینترتینمنت ویکلی گفت:

فکر می‌کنم فیلم از همان جایی شروع خواهد شد که کتاب‌ها شروع می‌شوند. همان جایی که مرد سیاهپوش در حال فرار در کویر است و هفت تیر کش هم در تعقیب او است. فکر می‌کنم چنین شروعی برای فیلم عالی باشد. من روی این مسئله تاکید فراوان کردم و فکر کنم سازندگان هم با این کار موافق باشند.

با این حال، کینگ توضیح داد که پس از آن فیلم راه خود را از کتاب‌ها جدا خواهد کرد. وی در این رابطه گفت:

فیلم به جای اینکه از آغاز داستان شروع شود، از وسط داستان شروع می‌شود و این ممکن است برخی هواداران را ناراحت کند. اما چیزی که ساخته‌ایم آن‌ها را راضی خواهد کرد.

«برج تاریک» در تاریخ ۲۳ فوریه ۲۰۱۷ (۵ اسفند ۱۳۹۵) اکران خواهد شد.

منبع: Gamespot


منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده