نویسنده: wood patch
// جمعه, ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۲

دنیِل رادکلیف شاید دوباره در نقش هری پاتر حضور پیدا کند

دنیل رادکلیف، بازیگر سرشناس مجموعه خاطره‌انگیز Harry Potter که همه سیمای جادوگر جوان جهان قصه‌های جِی.کی. رولینگ را با او به یاد می‌آورند، در جدیدترین مصاحبه خود گفته است که هنوز گوشه‌چشمی به جهان سِحر و جادو دارد. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.

کمتر کسی را می‌توان در میان نسل جوان پیدا کرد که هری پاتر بخشی از خاطرات کودکی‌اش نباشد؛ جهان زیبا و پررمز و راز مجموعه Harry_Potterسینمایی «هری پاتر»، زمانی برای کمپانی برادران وارنر به مانند جادوی واقعی عمل می‌کرد و ادبیات جادوگران تا حدی در قلب‌ها نفوذ کرده بود که شب‌ها هنگام خواب، همه خود را با چوب‌دستی در کنار هری پاتر و یارانش در حال فریاد وِردها و طلسم‌ها تصور می‌کردند. پس از اکران قسمت آخر مجموعه و وداع با رفقای قدیمی، مخاطبان سری همواره خواهان ادامه آن بوده‌اند و چهره رادکلیف به‌گونه‌ای در ذهن آن‌ها نقش بسته است که هیچ بازیگر دیگری را به غیر از او برای نقش هری نمی‌توانند تصور کنند. اگرچه در طول این چند سال به‌نظر می‌رسید که شاید هیچ‌گاه دنیل رادکلیف را دوباره در ردای جادوگران مشاهده نکنیم، اما اظهارات جدید وی در مصاحبه به رادیو نیوز، روزنه‌های امید دیگری را باز کرده است.

رادکلیف در این مصاحبه گفته است که اگر فیلم‌نامه خوبی برای قسمت جدید هری پاتر تدوین شود، او حاضر است که دوباره چوب‌دستی خود را در دست گیرد:

حضور دوباره من به فیلم‌نامه بستگی دارد. شرایط را برای این کار (حضور دوباره) باید بسیار ویژه در نظر بگیریم.

سپس وی در ادامه صحبت‌های خود، با کنایه به حضور دوباره هریسون فورد در نقش هان سولو در «اپیزود هشتم جنگ ستارگان: نیرو بر‌می‌خیزد» (Star Wars: The Force Awakens) و اتفاقاتی که برای این کاراکتر رخ می‌دهد اشاره و شرایط خود را با وی مقایسه کرد. سپس در نهایت پاسخ خود را برای این سوال که آیا او به جهان هری پاتر بازخواهد گشت یا خیر، این‌گونه تکرار کرد:

در حال حاضر جواب من خیر است؛ اما پل‌های پشت سرم را برای آینده خراب نمی‌کنم!

دنیل رادکلیف، هنچون سایر ستاره‌های مجموعه، پس از اکران «قسمت دوم هری پاتر و یادگاران مرگ» مشغول ایفای نقش در سایر فیلم‌ها و پروژه‌ها شد. نمایش‌‌های اقتباسی Equus و How to Succeed in Business Without Really Trying و فیلم‌هایی نظیر Horns و The Woman in Black از مواردی هستند که در کارنامه چند ساله‌اش به‌چشم می‌خورند. همچنین آثار سینمایی Swiss Army Man و Now You See Me: The Second Act از پروژه‌های جدیدی هستند که شاهد حضور رادکلیف در آن‌ها خواهیم بود.

در راستای سایر اخبار مرتبط با جهان هری پاتر، چندی پیش در زومجی خبر ناگوار درگذشت بازیگر شخصیت سورس اسنیپ را در سن ۶۹ به علت بیماری سرطان به اطلاع شما رساندیم که متاسفانه اندوه طرفداران را به‌دنبال داشت.

جدیدترین فیلم سینمایی مرتبط با جهان سحر و جادوی جی.کی. رولینگ، قسمت فرعی مجموعه هری پاتر با نام «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها» (Fantastic Beasts and Where to Find Them) است که با بازی ادی رِدمین برای اکران در تاریخ ۲۷ آذر ۹۵ برنامه‌ریزی شده است.

نظر شما طرفداران مجموعه هری پاتر درباره این خبر چیست؟ آیا به نظر شما دوباره شاهد حضور دنیل رادکلیف در این دنیای فانتزی خواهیم بود؟

منبع: GameSpot


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده