نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۳

فیلم Tetris یک سه گانه خواهد بود

چندی پیش ساخت اقتباس سینمایی از بازی محبوب Tetris تایید شد. حال سازندگان اعلام کرده‌اند که این فیلم یک سه گانه خواهد بود. در ادامه با زومجی همراه باشید.

تهیه کنندگان فیلم تتریس (Tetris)، برای سال‌های آینده برنامه‌های بزرگی برای این فیلم دارند. لری کاسانوف، تهیه کننده فیلم، و کسی که تلاش می‌کند این فیلم را به روی پرده‌های سینما بیاورد در مصاحبه با امپایر شایعات مبنی بر سه گانه بودن فیلم تتریس را تایید کرد. او می‌گوید که کاری که درحال انجام است لزوما برای پول بیشتر نیست بلکه وسعت داستان بزرگ‌تر از چیزی است که بتوان آن را در یک قسمت جای داد. او در مورد این‌که چرا این فیلم سه گانه خواهد بود گفت:

صرفا قصد ما به این دلیل است که داستان فیلم از آن چیزی که ما تصور می‌کردیم قدری بزرگ‌تر شده است. ما نمی‌خواهیم کار سختی انجام دهیم و داستان قسمت پایانی یک فیلم ۸ قسمتی را به دو قسمت تبدیل کنیم (اشاره به فیلم هری پاتر که قسمت پایانی آن به دو قسمت تقسیم شد). این داستان قطعا بزرگ است.

کاسانوف همچنین در مورد برخی از سردرگمی‌ها در مورد آنچه در واقع در فیلم اتفاق می‌افتد و در مورد اینکه فیلم براساس یک بازی ساخته می‌شود که عملا داستانی ندارد، به گونه‌ای دیگر توضیح ‌می‌دهد.  او می‌گوید:

قرار نیست در طول فیلم بلوک‌های تتریس را ببینید که پا درآورده‌اند و شروع به دویدن می‌کنند. البته خوب است مردم اینگونه فکر کنند چرا که انتظارات از فیلم پایین خواهد بود.

کاسانوف اضافه می‌کند که آنچه که شما ممکن است در مورد داستان فیلم تتریس فکر کنید، احتمالا اشتباه است. او می‌گوید:

من به شما تضمین می‌دهم که آن چیزی که فکر می‌کنید رخ نخواهد داد. کسانی که از آن دور هستند نمی توانند بفهمند که در این فیلم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

از طرفی ما می‌دانیم بازیگران این فیلم به خوبی در جریان اتفاقات آن هستند و بخش‌هایی از فیلمبرداری در چین انجام خواهد شد. همچنین پیش از این شایعه شده بود در این فیلم از بازیگرانی چینی نیز استفاده خواهد شد. تتریس یک فیلم علمی تخیلی هیجان انگیز و حماسی توصیف شده است، کاسانوف که سابقه تهیه کنندگی فیلم‌هایی چون مورتال کامبت (Mortal Kombat) و دروغ‌های زیبا (True Lies) را در کارنامه دارد تهیه کننده فیلم تتریس خواهد بود. دن اسمیت که سابقه کار بر روی جلوه‌های ویژه ددپول (Deadpool) و هری پاتر (Harry Potter) را در کارنامه دارد بر روی جلوه‌های ویژه این فیلم کار خواهد کرد.

چندی پیش، متوجه شدیم فیلم تتریس قرار است با بودجه‌ای معادل ۸۰ میلیون دلار ساخته شود. هنوز هیچ جزئیاتی در مورد بازیگران و کارگردان این فیلم اعلام نشده است و نمی‌دانیم این فیلم در چه زمانی اکران خواهد شد.

منبع: GameSpot


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده