نویسنده: افشین پیروزی
// پنجشنبه, ۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۰

حضور دارت ویدر در فیلم Rogue One: A Star Wars Story تایید شد

در حالی که شایعه حضور شخصیت دارت ویدر در فیلم روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان (Rogue One: A Star Wars Story) از مدت‌ها پیش مطرح شده بود، حال سایت اینترتینمنت ویکلی رسما حضور وی در این فیلم فرعی استار وارز را تایید کرده است. با زومجی همراه باشید.

دارت ویدر بدون شک یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های منفی تاریخ است که طرفداران مجموعه جنگ ستارگان علاقه زیادی به وی دارند. شایعات حضور وی در فیلم فرعی Rogue One: A Star Wars Story این مجموعه از مدت‌ها پیش به گوش می‌رسید و حال سایت اینترتینمنت ویکلی رسما تایید کرده که در فیلم شاهد حضور دارت ویدر خواهیم بود. البته هنوز نقش این شخصیت در فیلم مشخص نیست. از آنجایی که در «روگ وان» شاهد تلاش جین ارسو و گروهش برای دزدیدن نقشه «ستاره مرگ» (Death Star) خواهیم بود، حضور ویدر به عنوان تهدیدی برای گروه ربل خیلی هم دور از انتظار نبود.

همچنین در این نسخه شاهد یک ویدر کاملا متعهد به امپراطوری خواهیم بود که همه تلاشش را برای شکست دادن دشمنان این گروه می‌کند و قطعا حضور این شخصیت فضای تاریک فیلم را تاریک‌تر هم خواهد کرد. اگر از طرفداران فیلم‌های جنگ ستارگان هستید، می‌توانید اولین تریلر فیلم روگ وان را در زومجی تماشا کنید. همچنین چندی پیش سازندگان فیلم اعلام کردند که در راستای بهبود روابط بین شخصیت‌ها، برخی از صحنه‌های فیلم را مجددا فیلم‌برداری می‌کنند. Rogue One در تاریخ ۲۶ آذر (۱۶ دسامبر) سال جاری اکران خواهد شد  و بازیگرانی مثل فلیسیتی جونز، دیگو لونا، بن مندلسون، دانی ین، ریز احمد، فارست ویتاکر و مدز میکلسن در آن ایفای نقش می‌کنند.

منبع: The Verge


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده