// چهار شنبه, ۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۲

یک مرد هندی در اثر تماشای فیلم The Conjuring 2 جان خود را از دست داد

همزمان با اکران جهانی فیلم ترسناک The Conjuring 2 که بسیاری از دوستداران ژانر وحشت را دوباره به سینماها کشانده است، گزارشی از هند منتشر شد که مردی ۶۵ ساله در اثر تماشای این فیلم جان خود را از دست داده است. با جزئیات این خبر با زومجی همراه باشید.

شاید قبلا هم از یکی از خطرات تماشای فیلم‌های ترسناک شنیده باشید. بعضی از فیلم‌های این ژانر می‌توانند آنقدر یک نفر را بترسانند که منجر به مرگش شوند. این دقیقا همان اتفاقی است که به تازگی از یکی از شهرهای کوچک هند به نام تیرووانامالای در ایالت تامیل نادو گزارش شده است.

به گزارش Times of India، در این شهر کوچک مردی ۶۵ ساله که مشغول تماشای فیلم The Conjuring 2 بود به اطرافیانش از درد در ناحیه قلب شکایت می‌کند و همزمان با رسیدن فیلم به اوجش بیهوش می‌شود و در نهایت فوت می‌کند. اما چیزی که این حادثه را ترسناک‌تر می‌کند این است که جسد این مرد که مسئولان شهر هنوز در تلاش‌اند تا آن را شناسایی کنند پس از مرگش ناپدید می‌شود! روزنامه منتشر کننده‌ی این گزارش احتمال می‌دهد که مسئول اجساد با جسد این مرد فرار کرده است.

فیلم The Conjuring 2فیلم The Conjuring 2 با هنرنمایی پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا ادامه‌ی نسخه‌ی بسیار موفق سال 2013 خود محسوب می‌شود. ویلسون و فارمیگا در این فیلم هم نقش اِد و لورن وارن، نویسنده و محققان رویدادهای فراطبیعی را بر عهده دارند. اِد و لورن وارن در دنیای واقعی اشخاصی بودند که روی پرونده‌ی قتل‌های Amityville در سال ۱۹۷۶ تحقیق می‌کردند که سر و صدای زیادی به پا کرد. در قسمت پیشین این فیلم، داستان کمک این زن و شوهر به خانواده‌ی پِرون که در سال ۱۹۷۱ در رود آیلند آمریکا رویدادهای غیر طبیعی‌ای را در خانه‌شان تجربه کردند روایت شد. اما در The Conjuring 2 آنها به لندن سفر می‌کنند تا روی خانواده‌ای تحقیق کنند که گفته می‌شود توسط ارواح تسخیر شده‌اند.

این فیلم تا کنون نقدهای بسیار خوبی را از منتقدین ژانر وحشت دریافت کرده است. منتقد USA Today در مورد این فیلم می‌نویسد: «یک دنباله‌ی ترسناکتر که در آن شاهد بچه‌های ترسناک، ارواح شرور که شما را تمام شب بیدار نگه می‌دارند و فیلمبرداری عالی که سینماروها را در یک حالت ترس همراه با تعلیق نگه می‌دارد.»

هنوز مشخص نیست که در آن شهر کوچک در هند دقیقا چه اتفاقی افتاده اما چیزی که خیلی مشخص است این است که عاشقان فیلم‌های ترسناک هر اتفاقی هم بیوفتد حاضر نیستند قید تماشای این فیلم را بزنند، خصوصا اینکه امتیازاتش هم نسبت به نسخه‌ی قبلی (بر اساس سایت IMDB) بیشتر شده است!

در ادامه می‌توانید تصاویری را از این فیلم تماشا کنید:

منبع: Mashable


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده