نویسنده: محمد شیرزاده
// یکشنبه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۴

در فصل پنجم سریال Arrow یک شخصیت جدید حضور خواهد داشت

به تازگی اطلاعات جدیدی منتشر شده است که خبر از اضافه شدن یک مبارز جرم و جنایت جدید به فصل پنجم سریال «پیکان» (Arrow) می‌دهد. با زومجی در ادامه این خبر همراه باشید.

هشدار: احتمال لو رفتن داستان فصل چهارم سریال «پیکان»

حتی قبل از قسمت آخر فصل چهارم سریال «پیکان» بازیگران، نویسندگان و تهیه‌کنندگان بی‌صبرانه می‌خواستند درباره ادامه زندگی «الیور» صحبت کنند و حالا که «تیم پیکان» پس از حملات «دیمین دارک» از هم پاشیده و یک عضو کشته شده و دو عضو دیگر با شک و تردید رو به رو شده‌اند، اشتیاق سازندگان برای ارائه اطلاعات جدید، بیشتر هم شده است.

وندی مریکل، سازنده سریال، و استیون امل، ستاره آن، هر دو درباره بخش‌هایی از سریال که دوست دارند در فصل پنجم تغییر کند صحبت کرده‌اند؛ به عنوان مثال حضور آنتاگونیستی که با قدرت‌های «گرین آرو» برابری کند و قدرت ابرانسانی و نیروی جادویی نداشته باشد. فلش‌بک‌های فصل چهارم در جایی به پایان رسید که الیور به «تایانا» با بازی الیسیا روتارو قول داد و به نظر می‌رسد که فلش‌بک‌های فصل پنجم در روسیه جریان خواهند داشت. بازیگرانی که به سریال پیوسته‌اند خبر از مقابله «الیور کوئین» با یک دشمن خوش‌تیپ می‌دهند که به راحتی خود را بهترین دوست شما می‌داند و از پشت به شما خنجر می‌زند.

به نظر می‌رسد الیور در فصل پنجم با مشکلاتی رو‌به‌رو خواهد شد. با توجه به گزارش وبسایت تی‌وی لاین، قرار است یک مبارز جرم و جنایت به تیم پیکان اضافه شود. هویت این مبارز جرم و جنایت نامشخص است اما او به عنوان یک ارتشی سابق که تبدیل به یک مبارز شده و به عنوان یکی از شخصیت‌های فرعی فصل پنج حضور خواهد داشت.

اینطور که به نظر می‌رسد آنتاگونیست سریال قرار است شخصیتی بسیار مشابه الیور کوئین در چند سال اخیر باشد. با وجود اینکه این موضوع یک خط داستانی جالب را به همراه خواهد داشت اما به نظر می‌رسد مقایسه بین پیکان که دشمنانش را به قتل می‌رساند و گرین آرو که نمی‌کشد، دیگر کاری اضافه است.

با این حال، «دیگل» و «تیا» احتمالا به سراغ کار دیگری رفته‌اند. شاید یک شخصیت جدید اضافه شود که می‌تواند به عنوان یک دستیار برای الیور کوئین باشد. احتمالا چنین اتفاقی در سریال «پیکان» رخ خواهد داد. این شخصیت جدید هر کسی که باشد، هواداران در حال حدس و گمان درباره اینکه آیا او در کمیک‌های دی‌سی حضور داشته یا یک شخصیت اورجینال است، هستند. به هر حال، شخصیت «کورتیس هولت» قرار است نقش بزرگتری داشته باشد و «روی هارپر» هم برای چند قسمت بازخواهد گشت؛ در نتیجه به نظر می‌رسد الیور یاران کمکی جدیدی خواهد داشت.

فصل پنجم سریال «پیکان» پاییز امسال شروع خواهد شد. قبلا در زومجی صحبت‌های استیون امل را درباره فیلم احتمالی «گرین آرو» منتشر کردیم. همچنین شما چندی پیش نقد و بررسی نیمه اول فصل چهارم «پیکان» را خواندید.

منبع: Screenrant


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده