نویسنده: آرش عیاری
// سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۴

فیلمبرداری فصل دوم سریال شهرزاد از ۴ ماه دیگر آغاز می‌ شود

با پایان یافتن فصل اول سریال شهرزاد، حالا گمانه‌زنی‌ها راجع به فصل‌ بعد این سریال شروع شده است. از تیم تولید و سرمایه‌گذاری این سریال خبر می‌رسد که فصل دوم آن به طور قطع ساخته خواهد شد و فیلمبرداری آن ۴ ماه دیگر آغاز می‌شود.

سریال شهرزاد توانست به یکی از باکیفیت‌ترین محصولات شبکه خانگی تبدیل شود. حالا که فصل اول این سریال به اتمام رسیده، صحبت‌ها و گمانه‌زنی‌ها راجع به فصل دوم آن شروع شده است. سید محمد رضوی در گفتگو با خبرگزاری ایرنا اعلام کردکه فصل دوم این سریال قطعا ساخته خواهد شد. او در ادامه گفت که آن‌ها در فصل بعدی به دنبال کیفیت بالاتری هستند و با وسواس زیادی به نوشتن فیلم‌نامه آن مشغولند.

او تایید کرد که حداقل ۲ ماه تا تکمیل شدن فیلم‌نامه زمان باقی مانده است و ۲ ماه نیز زمان برای یک پیش‌تولید قوی مورد نیاز است. با توجه به گفته‌های رضوی می‌توان انتظار داشت که فیلم‌برداری فصل دوم شهرزاد از حدود ۴ ماه دیگر آغاز شود.

«این متن داستان سریال را لو می‌دهد!»

اما قصه شهرزاد در فصل دوم چگونه روایت خواهد شد؟ همانطور که در پایان فصل اول سریال شهرزاد دیدیم، شخصیت بزرگ آقا با نقش‌آفرینی علی نصیریان به پایان راه خود رسید و دیگر او را در فصل بعدی نخواهیم دید. همین عدم حضور این شخصیت باعث شد تا شایعات، خبر از حضور فاطمه معتمد آریا به عنوان خواهر او در فصل دوم بدهند.

در این بین ماندن ترانه علیدوستی به عنوان بازیگر نقش شهرزاد قطعی است اما همانطور که گمانه‌زنی‌ها اشاره می‌کنند و پیشتر از این هم به آن اشاره کردیم، به نظر می‌رسد فاطمه معتمدآریا که ارتباط گرمی هم با سازندگان شهرزاد داشته و دارد، به عنوان خواهر شخصیت بزرگ آقا، وارد داستان این سریال شود.

ماندن یا رفتن شهاب حسینی هم هنوز مشخص نیست. این عدم اطمینان از حضور شهاب حسینی به قرارداد مالی او و البته کسر رقمی از آن برمی‌گردد.

در این بین به نظر می‌رسد که حضور پریناز ایزدیار در فصل دوم سریال قطعی است و سحر دولتشاهی و شبنم مقدمی هم از گزینه‌هایی هستند که به احتمال زیاد آن‌ها را هم در ادامه این سریال خواهیم دید.

اما طبق پیش‌بینی‌ها و البته نحوه پیشرفت داستان، به نظر می‌رسد قصه فصل دوم به زمان امروزی نزدیک‌تر شود و تا سال‌های پیش از انقلاب هم برسد. اگرچه هنوز اطلاعات زیادی از جزییات فصل دوم سریال شهرزاد منتشر نشده اما موضوعاتی که گفته شده را می‌توان محتمل دانست و البته برای اطلاعات بیشتر باید همچنان صبر کرد.

منابع: خبرگزاری ایرنا - هفته‌نامه تماشاگران امروز


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده