// دوشنبه, ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۰

جنیفر لارنس علاقه زیادی به حضور در فیلم های بیشتری از سری X-Men دارد

جنیفر لارنس در تازه‌ترین اظهار نظر خود در مورد مجموعه فیلم‌های X-Men از علاقه بسیار زیادش برای حضور در فیلم‌های بیشتری از این سری سخن گفته است. با زومجی و جزییات این خبر همراه باشید.

آخرین فیلم از سه‌گانه بازگشت به گذشته داستان افراد ایکس که X-Men: Apocalypse نام دارد، تا چندی دیگر به اکران سینماها در خواهد آمد و احتمالا قرار است که آخرین فیلم از این‌سری فیلم‌ها باشد. در همین حال، جنیفر لارنس، بازیگر سرشناس هالیوود، اعلام کرده که دوست دارد باز هم در فیلم‌های افراد ایکس حضور داشته باشد و در مصاحبه خود با وب‌سایت امپایر، از لفظ "من واقعا دوست دارم که باز هم درفیلم‌های افراد ایکس حضور داشته باشم" استفاده کرده است. لارنس در صحبت‌هایش گفته:

من واقعا دوست دارم که برگردم و در فیلم دیگری از این مجموعه نیز حضور داشته باشم! من عاشق این سری فیلم‌ها هستم. عاشق این هستم که در آن‌ها حضور داشته باشم. من کلا از فیلم‌های دسته‌جمعی (پر از بازیگر و ستاره) خیلی خوشم می‌آید چون در اینگونه فیلم‌ها، فشار بر روی دوش یک یا دو بازیگر نیست.

چند ماه پیش هم لارنس ابراز امیدواری کرده بود که بار دیگر در نقش Mystique ظاهر شود و حضورش در Apocalypse را نقطه امیدی برای این موضوع دانسته بود. با پایان پروژه فیلم X-Men: Apocalypse هم قرارداد بسیاری بازیگران کلیدی این مجموعه همچون مایکل فاسبندر با کمپانی فاکس تمام می‌شود و باید دید که آرزوی لارنس به واقعیت تبدیل خواهد شد یا خیر. نظر شما در مورد علاقه لارنس و نظراتش در مورد ساخته شدن ادامه‌ای برای این سری فیلم‌ها چیست؟

منبع: IGN


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده