// یکشنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۰

تصاویر جدید و بسیار زیبایی از فیلم Batman v Superman منتشر شد

شب گذشته، تریلر سوم  فیلم بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت (‌Batman v Superman: Dawn of Justice) در دسترس قرار گرفت و حال کمپانی برادران وارنر  چند تصویر از فیلم یاد شده را به عنوان بسته‌ی مطبوعاتی آن منتشر کرده‌ است. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.

سرانجام پس از انتظارهای فراوان اثر «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» طی ماه آتی و در بازه‎ی زمانی موعودش، بر روی پرده‎های نقره‎ای می‎رود. کمپانی برادران وارنر هم  به‎تازگی تصاویر جدیدی از فیلم یاد شده را منتشر کرده‎ است که نشان از نبردی هولناک میان دو شخصیت محبوب دنیای دی‎‌سی؛ یعنی سوپرمن و بت‎من دارند. شما در ادامه می‎توانید آن‎ها را مشاهده کنید:

Batman v Superman

در جدیدترین فیلم‎ ابر قهرمانی دی‎سی، شوالیه مقتدر شهر گاتهام به دلیل ترس از قدرت‌های خدا گونه‌ سوپرمن، تصمیم به مقابله با وی می‎گیرد؛  مردم عادی هم در حال کنکاش برای این هستند که بدانند دنیا چه ابر قهرمانی نیاز دارد و در همین هنگام، دشمن جدید و افسارگسیخته‎ای برمی‌خیزد و مردم دنیا را با مخاطره‎ای جدید و متزلزل روبرو می‌کند که تا به حال مثلش را ندیده بودند.

فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۱۶ (۶ فروردین ۱۳۹۵) اکران خواهد شد. در این فیلم بن افلک، هنری کاویل و گل گدوت ایفای نقش می‎کنند. شما چه فکری می‎کنید؟ نظرات خودتان را با زومجی در میان بگذارید.

منابع: IGN و Comic Book


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده