نویسنده: مهرداد داودی
// جمعه, ۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۹

معرفی فیلم های جشنواره فجر؛ حمال طلا

فیلم سینمایی «حمال طلا» یکی از فیلم‌های بخش نگاه نو سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر است، با معرفی این فیلم سینمایی همراه زومجی باشید.

فیلم سینمایی «حمال طلا» جدیدترین ساخته‌ی تورج اصلانی است. اصلانی پیش از این فیلم سینمایی «جینگو» را ساخته است. اصلانی سابقه طولانی در مدیریت فیلمبرداری فیلم‌های سینمایی دارد و اخیرا در فیلم‌هایی مانند «قسم» و «کامیون» این وظیفه را برعهده داشته است. جدیدترین فیلم اصلانی یعنی «حمال طلا» اما موضوعی اجتماعی دارد و در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور خواهد داشت. این فیلم ایرانی پیش از این در جشنواره فیلم بوسان حاضر شده است. خلاصه داستان فیلم سینمایی «حمال طلا» به شرح زیر آمده است:

رضا، حمال طلا است. شغلش رساندن طلا و جواهرات از کارگاه به مغازه است. یک روز در مسیر از او دزدی می شود و او باید غرامت بپردازد. او از دوستش لویی کمک میگیرد اما نوسانات بازار تهران اوضاع او را بدتر می کند.

فیلن سینمایی «حمال طلا» با بازی سعید آقاخانی، پیام احمدی نیا، لطف الله سیفی، ژاله صامتی، امید روحانی، امین آقا فرزانه، علیرضا مهران، حسن زاهدی، داود محمدآبادی، محمود شفیع خانی و رضا شفیع خانی جلوی دوربین رفته است.

فیلم حمال طلا

فیلم حمال طلا


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده