نویسنده: افشین پیروزی
// چهار شنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۵

ریزر از اسپیکر‌های نومو در نمایشگاه CES 2018 رونمایی کرد

کمپانی ریزر در جریان نمایشگاه CES 2018، از اسپیکر‌های نومو رونمایی کرده که قادر به پخش صدا به طبیعی‌ترین شکل ممکن هستند.

صدا جزئی کلیدی از بازی است و ریزر مجموعه جدیدی از اسپیکرهای باکیفیت را به گیمرهایی که نمی‌خواهند هدست بگذارند پیشنهاد می‌کند. اسپیکر جدید نومو که در جریان نمایشگاه CES 2018 معرفی شده، برای گیمرها طراحی شده است و صدای واضح و فیلترنشده‌ای را با جداسازی عمدی استریو ارائه می‌کند. بسیاری از سیستم‌های اسپیکر  در تلاش برای تولید صدای بلندتر، کمی از کانال چپ استریو را با راست (و برعکس) ادغام می‌کنند؛ اما وقتی در حال بازی هستید که در آن صداها از جهات خاصی پخش می‌شوند، این مورد قابلیت شنیداری شما را به هم می‌ریزد. اسپیکرهای نومو ریزر به هیچ وجه صوتی را که دریافت می‌کنند به این صورت ادغام نمی‌کنند و امواج صوتی را همانطور که دریافت کرده‌‌اند پخش می‌کنند.سه مدل از این اسپیکر وجود دارد: Nommo Chroma ،Nommo و Nommo Pro.

مدل پایه‌ی اسپیکر نومو ساده است. این اسپیکر شامل یک جفت درایور فیبر شیشه‌ای ۳ اینچی همراه پورت‌های باس در عقب و ورودی ۳.۵ میلی‌متری است. این مدل پایه ۹۹.۹۹ دلاری صدایی باکیفیت ارائه می‌کند و طراحی شیکی دارد. در این مدل، اسپیکرهای استوانه‌ای سیاه‌رنگ چند سانتی‌متر بالاتر از پایه قرار گرفته‌اند.

ریزر نومو

مدل بعدی اسپیکر نومو، ریزر نومو کروما است. در نومو کروما، درایورها و ضمائم دقیقا مثل مدل نومو هستند و نورهای آر‌جی‌بی کرومای نماد ریزر، در پایه‌ی استند اسپیکر به چشم می‌خورند. این اسپیکر برق مورد نیاز خود را از طریق اتصال به درگاه یو‌اس‌بی تأمین می‌کند. این اتصال یو‌اس‌بی می‌تواند به‌عنوان مبدل دیجیتال به آنالوگ داخلی برای بهبود کیفیت صوت نیز عمل کند. قیمت اسپیکر ریزر نومو کروما، ۱۴۹.۹۹ دلار است.

اگر صدای تأثیرگذاری می‌خواهید، ریزر نومو پرو برای شما درست شده است. این اسپیکر طراحی مشابه مدل‌های پایین‌تر نومو دارد؛ اما به درایورهای اصلی ۳ اینچی با پوشش کولار مجهز که هر کدام یک توییتر گنبدی ابریشمی ۰.۸ اینچی دارند تا اطمینان حاصل شود که صداهای بلند، دقیق و واضح پخش می‌شوند. مورد جالب در این اسپیکر، سابووفری ۶ اینچی است که در قسمت پایین و در یک سیلندر سیاه بزرگ قرار گرفته است. این سیستم THX است، گواهی صدای فراگیر مجازی دالبی و علاوه بر ورودی ۳.۵ میلی‌متری و پورت یو‌اس‌بی، ورودی‌های نوری و بلوتوث دارد و دارای نورپردازی کروما است. قیمت نومو پرو همانطور که از یک اسپیکر سطح بالا انتظار می‌رود، بالا است و به ۴۹۹.۹۹ دلار می‌رسد.


منبع زومیت
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده