// دوشنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۱

با 3dRudder بازی های واقعیت مجازی را با پا کنترل کنید

بواسطه گجت بی‌سیم 3dRudder می‌توانید بازی‌های واقعیت مجازی را از طریق پاهای خود کنترل کنید.

طبق آخرین اخبار فناوری، استارتاپ نیویورکی 3dRunner، گجتی را ساخته است که از طریق آن می‌توانید با استفاده از پاهای خود، بازی‌های واقعیت مجازی را کنترل کنید. این دستگاه برای بازی‌های پی‌سی، موبایل و واقعیت مجازی قابل استفاده است.

این کمپانی در جریان نمایشگاه CES 2017 از یک محصول عجیب پرده برداری کرد. البته وقتی به این نمایشگاه و گجت‌ها و فناوری‌های سایر کمپانی‌ها نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که چنین کنترلری خیلی هم عجیب نیست. از طرفی در این نمایشگاه دو بخش وجود دارد. بخش گیمینگ و بخش تکنولوژی و فناوری که خب 3dRunner به هر دو این بخش‌ها مرتبط است.

البته در گذشته یک مدل با سیم نیز از این گجت عرضه شده بود و حال شاهد مدل بی‌سیم این کنترلر هستیم. 3dRudder وایرلس به خوبی از سیستم‌های گیمینگ ویندوزی، گوشی‌های موبایل اندروید و سایر پلتفرم‌ها پشتیبانی کرده و هدست‌هایی نظیر آکیولس ریفت، اچ‌تی‌سی وایو، هدست واقعیت مجازی سامسونگ، هدست واقعیت مجازی گوگل (Google Daydream) و سایر هدست‌های واقعیت مجازی به خوبی با 3dRudder سازگار هستند.

3dRudder بی‌سیم در تابستان سال جاری میلادی با قیمت ۲۰۰ دلار وارد بازار می‌شود. باتری داخلی این گجت به شما اجازه می‌دهد ۱۳ ساعت به صورت مداوم از آن استفاده کنید.

تمام مقالات زومجی از نمایشگاه CES 2017 را از اینجا بخوانید.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده