نویسنده: زومجی زومجی
// سه شنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۰

تصویر فاش شده، احتمال اجرای اپلیکیشن‌های ویندوزفون در ویندوز ۱۰ را نشان می‌دهد

یکی از اهداف مایکروسافت در ویندوز ۱۰، یکپارچه‌سازی پلتفرم‌های مختلف خود است. حال شواهدی بدست آمده که نشان می‌دهند قرار است امکان اجرای برنامه‌های ویندوزفون در ویندوز ۱۰ میسر شود. در ادامه با زومجی همراه باشید.
به تازگی تصویری در فضای وب منتشر شده است که ظاهرا یکی شدن فروشگاه‌های ویندوز فون و ویندوز ۱۰ را نشان می‌دهد. با توجه به این تصویر، ویندوز بعدی اجازه نصب نرم افزارهای ویندوز فون را بر روی این سیستم عامل می‌دهد. البته به نظر می‌رسد این موضوع به صورت برعکس هم قابل انجام است و بعضی از اپلیکیشن‌های ویندوز ۱۰ هم می‌توانند بر روی ویندوز فون نصب و اجرا شوند.عکس منتشر شده برنامه Make More Space از اچ‌تی‌سی (HTC) را نشان می‌دهد؛ برنامه‌ای کاربردی که برای مدیریت میزان حافظه داخلی استفاده می‌شود. از سویی دیگر و با توجه به ظاهر این برنامه، به نظر اچ‌تی‌سی درحال ساخت یک دستگاه مبتنی بر ویندوز ۱۰ است. پیش از این هم اخباری مبنی بر عرضه پرچمدار بعدی این کمپانی در بازار گوشی‌های هوشمند با دو سیستم عامل ویندوز فون و اندروید با نام Hima به گوش می‌رسید.
windows10 Make More Space
یکی شدن دو فروشگاه «ویندوز فون» و «ویندوز ۱۰» می‌تواند برای هر دو فروشگاه مفید باشد؛ زیرا با اینکار دامنه‌ی «اپلیکیشن‌» و «بازی» در این فروشگاه افزایش می‌يابد. منبع: Techradar


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده