نویسنده: علی معصومی
// شنبه, ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۰

معرفی بازی موبایل Puffero: فوت فوتی قهرمان!

گویا باکتری‌ها قصد ورود به زمین‌های تحت مالکیت شما را دارند. اکنون زمان آن رسیده است که با تنها سلاحتان، یعنی فوت، از خود دفاع کنید. در ادامه با معرفی بازی Puffero با زومجی همراه باشید.

معرفی بازی موبایل: Puffero: فوت فوتی قهرمان!

فضایی شاد و هیجانی

نتیجه زحمات کمپانی مالزیایی Playpax Games این بازی جالب از آب در آمده است. از همان آغاز بازی شما با فضایی رنگارنگ مواجه می‌شوید و با نحوه بازی که بسیار آسان و به سرعت قابل درک است. هماهنگی صدا و تصویر نیز شما را مجذوب می‌کند. اما داستان از چه قرار است؟

هدف بازی مشخص و سر راست است. شما در نقش یک مورچه خوار خوش نفس ظاهر می‌شوید که کار اصلی‌اش فوت کردن و دور کردن دشمنانی است که از آسمان فرود می‌آیند. هر چه پیش می‌روید، در این بازی قصه خاصی را نخواهید یافت. اما به نظر می‌رسد این موجود، همواره در حال دور کردن باکتری‌ها از یک زمین زراعی است. موجودات عجیب و غریبی که او با فوت کردن دور می‌کند، شاید باکتری نباشند، اما بسیار شبیه به باکتری هستند! موجودات صورتی و قرمز رنگ چندش آوری که در حین پایین آمدن، از خود چرک و کثافت ساطع می‌کنند.

معرفی بازی موبایل: Puffero: فوت فوتی قهرمان!

داستانی ساده و جذاب

علاوه بر فوت کردن و دور کردن باکتری‌ها و دیگر موجودات از قلمروتان، شما باید مراقب موانع و موجودات و اشیاء اطرافتان نیز باشید. از همه جا بی خبرید و ممکن است ناگهان توپ یا شیئی به سمت شما پرتاب شود، یا ایستادن بیش از حد شما در کنار موجودی باعث شود به شما حمله ور شود! البته اینها چیزی نیست که خیلی نگران کننده باشد چرا که پیشرفت‌ها و ابزارهای مفیدی وجود دارند که می‌توانید به کمک آنها، بهتر و راحت‌تر از خود و قلمرو خود دفاع کنید. از جمله این ابزارها می‌توان به پنکه‌ها و سپرها اشاره کرد. یکی از بهترین کمک‌ها، دوست گنده صورتی است که با یک پرش وارد عرصه شده و همه دشمنان شما را در کسری از ثانیه از بین می‌برد! اگر با کارتون محبوب باب اسفنجی آشنا باشید، دوست گنده صورتی در این بازی مانند شخصیت پاتریک عمل می‌کند!

در ابتدای بازی همه چیز آرام و بدون چالش پیش می‌رود، به طوری که تا چند مرحله به سادگی بر دشمنان پیروز شده و خوشحال هستید. اما رفته رفته دندان قروچه‌ها و تاسف خوردن‌ها شروع می‌شود که چرا نتوانستید مرحله را پشت سر بگذارید. شاید چیزی که ناراحتتان کند، امتیازات کم بازی پس از تلاش‌های فراوان باشد. اما شاید همین موضوع باعث شود بیش از حد به این بازی معتاد نشوید!

این بازی از نظر طراحی و گرافیک بسیار عالی، جذاب و پر تب و تاب است. خیلی به دنبال یافتن داستان اصلی بازی نباشید؛ چرا که چیز از آن سر در نخواهید آورد. پس بهتر است قدری به منطقتان استراحت داده و به خلاقیتتان میدان بدهید.

تهیه شده در زومجی

دانلود از گوگل پلی | دانلود از کافه بازار


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده