نویسنده: علی معصومی
// چهار شنبه, ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۰

معرفی بازی موبایل: Swap the Box: جعبه‌های یکسان کنار هم!

بازی جعبه‌ها از آن جمله بازی‌های معمایی و اعتیاد آور است! باید ۳ جعبه یکسان را کنار هم قرار دهید تا برنده شوید و آن‌قدر این کار را انجام دهید تا خودتان باورتان شود که معتاد این بازی ساده هستید. در ادامه با معرفی این بازی با زومجی همراه شوید. 

معرفی بازی موبایل: Swap the Box: جعبه‌های یکسان کنار هم!

گرافیک زیبا و روان

بازی جعبه‌ها اندکی شاید شما را یاد بازی تتریس (Tetris) می‌اندازد، اما با اندکی تفاوت. در این بازی، معمای ساده‌ای وجود دارد و شما باید آن را حل کنید. باید ۳ عدد (یا بیشتر) جعبه یکسان را کنار هم قرار دهید تا آن‌ها از صحنه روزگار محو شوند. تلاش شما این است تا هیچ جعبه‌ای روی زمین نماند. درست است! قرار نیست کار خارق‌العاده‌ای انجام دهید.

گرافیک بازی بسیار زیبا و سرگرم کننده است و انیمیشن‌های بازی نیز در حد قابل قبولی ساخته شده اند. مراحل، جعبه‌ها، زمین‌ها و تصاویر پشت صحنه مدام در حال تغییر اند تا شما احساس خستگی نکنید.

معرفی بازی موبایل: Swap the Box: جعبه‌های یکسان کنار هم!
ساده | معمایی | اعتیاد آور!

قوانین بازی با این که ساده هستند، اما به هیچ عنوان آسان نیستند. شما تنها جعبه‌ای را می‌توانید حرکت دهید که حداقل از یک سو، آزاد باشد و به همان سمت هم حرکت خواهد کرد. همچنین تعداد حرکات در هر مرحله محدود است و باید طوری بازی را اداره کنید که بی‌حرکت نمانید! همچنین حواستان باشد که حرکات، بازگشت پذیر نیستند و یک اشتباه، شما را به خانه اول هدایت می‌کند. پس باید به خوبی فکرتان را به کار بیندازید تا معماها را یکی پس از دیگری حل کنید.

شاید تنها ایرادی که بتوان به این بازی گرفت این باشد که هر از چندگاهی حین بازی شما با یک تبلیغ مواجه می‌شوید. البته باید پذیرفت که بازی‌هایی که رایگان هستند هم بتوانند راه کسب درامد را پیدا کنند اما نباید به گونه‌ای باشد که کاربر را خسته کند. همچنین کوتاه بودن مراحل بازی باعث می‌شود شما بتوانید سریع‌تر از آنچه تصور کنید، این بازی را به اتمام برسانید. اما گذشته از اینها، مطمئن باشید یکی از اعتیادآورترین بازی‌های موبایل، همین بازی است که توانسته جایی را در میان طرفداران بازی‌های معمایی باز کند. از جمله مزایای دیگر این بازی، موسیقی و افکت‌های صوتی این بازی است که در کنار انیمیشن درست و به‌جای آن، حس خوشایندی از بازی را به شما القا می‌کند. زومجی پیشنهاد می‌کند این بازی را حتما امتحان کنید.

دانلود از آیتونز | دانلود از گوگل پلی | دانلود از کافه بازار


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده