// چهار شنبه, ۲۴ دی ۹۹ ساعت ۲۰:۰۰

در این مطلب قصد داریم نگاهی به بازی‌های رایگان روزانه اندروید و آیفون داشته باشیم و آن‌ها را با شما کاربران به اشتراک بگذاریم. 

جدا از اینکه روزانه شاهد عرضه شدن بازی‌های رایگان مختلفی برای اندروید و iOS هستیم، بازی‌های مختلف و کمتر دیده شده پرمیوم هم برای مدت زمان محدودی به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند تا کاربران بتوانند تجربه‌های متفاوتی را روی گوشی موبایل خود کسب کنند. ازاین‌رو در ادامه فهرستی از بازی‌های پرمیوم که روزانه به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند، برای شما کاربران عزیز تهیه کرده‌ایم تا به‌راحتی به این دسته از بازی‌های موبایل دسترسی داشته باشید. اگر فقط به‌دنبال بازی رایگان اندروید هستید، مقاله ویژه زومجی را از دست ندهید. 

دراین‌میان اشاره کنم با یک بار اضافه کردن بازی‌ها به فهرست بازی‌های خود، برای همیشه به‌صورت رایگان قادر به تجربه‌ی آن‌ها خواهید بود.


انتخاب بلوک‌های همرنگ در Night Stars

Night Stars

  • سازنده: Waterpower Technology
  • سبک: آرکید

اگر علاقه‌مند به بازی‌های Matching و ازبین‌بردن آیتم‌های هم‌رنگ هستید، Night Stars می‌تواند تجربه‌ی متفاوتی را در اختیار شما قرار دهد که هم‌اکنون به‌صورت رایگان در اختیار کاربران آیفون قرار گرفته است. دراین‌میان اشاره کنم که بازی دو حالت مختلف است. حالت اول، Regular نام دارد که به‌صورت مرحله‌ای است. این در حالی است که حالت دوم Endless نام دارد و در جریان زمان قرار گرفته برای بازیکن، باید تمامی آیتم‌ها را از بین ببرید و مدام خانه‌های بیشتری ظاهر می‌شود. هرقدر که بتوانید سریع‌تر بلوک‌ها را از بین ببرید، زمان بیشتری را کسب می‌کنید.

دانلود بازی Night Stars

نبرد با کاراکترها در Terra Fighter 2 Pro

Terra Fighter 2 Pro

  • سازنده: SMVD Games
  • سبک: مبارزه‌ای 

اگر به‌دنبال یک تجربه مبارزه‌ای هستید که بتواند برای چند ساعت شما را سرگرم کند، Terra Fighter 2 Pro انتخاب مناسبی است. در این بازی، کاربر در نقش قهرمانی قرار می‌گیرد که باید مبارزان متفاوتی را از پیش روی بردارد. نکته‌ی اصلی این است که هر یک از کاراکترهای Terra Fighter 2 Pro، طراحی‌های خاص و منحصربه‌فرد خود را دارند. نحوه بازی کردن هم بدین صورت است که در سمت چپ صفحه‌نمایش، یک آنالوگ مجازی برای هدایت کاراکتر درنظر گرفته شده و در سمت راست هم دکمه‌هایی طراحی شده تا بتوانید مهارت‌های مبارز خود را اعمال کنید.

دانلود بازی Terra Fighter 2 Pro


مراحل بازی Path of Atlantis

Path of Atlantis

  • سازنده: Lizard Brain Games
  • سبک: کژوال

Path of Atlantis یک بازی با مکانیسم‌های بسیار ساده است در سبک کژوال است که می‌تواند برای ساعت‌ها کاربران را سرگرم کند. البته ساده بودن مکانیسم‌های بازی بدین معنا نیست که چالش‌برانگیز نیستند، بلکه سازنده از المان‌های فکری و پازل‌های مختلف استفاده کرده است. ساختار بازی بدین صورت است که در هر مرحله باید شخصیت اصلی را به مقصد برسانید، اما رساندن او به مقصد، موردی است که شما را به‌چالش می‌کشد. 

دانلود بازی Path of Atlantis

در صورتی که به‌دنبال بهترین بازی های اندروید هستید، حتما به فهرست زومجی سر بزنید. اگر به‌دنبال دانلود اپلیکیشن رایگان اندروید و iOS می‌گردید، مقاله روزانه زومیت در این رابطه را از دست‌ ندهید.


منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده