// شنبه, ۲۷ دی ۹۹ ساعت ۲۰:۰۰

در این مطلب قصد داریم نگاهی به بازی‌های رایگان روزانه اندروید و آیفون داشته باشیم و آن‌ها را با شما کاربران به اشتراک بگذاریم. 

جدا از اینکه روزانه شاهد عرضه شدن بازی‌های رایگان مختلفی برای اندروید و iOS هستیم، بازی‌های مختلف و کمتر دیده شده پرمیوم هم برای مدت زمان محدودی به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند تا کاربران بتوانند تجربه‌های متفاوتی را روی گوشی موبایل خود کسب کنند. ازاین‌رو در ادامه فهرستی از بازی‌های پرمیوم که روزانه به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند، برای شما کاربران عزیز تهیه کرده‌ایم تا به‌راحتی به این دسته از بازی‌های موبایل دسترسی داشته باشید. اگر فقط به‌دنبال بازی رایگان اندروید هستید، مقاله ویژه زومجی را از دست ندهید. 

دراین‌میان اشاره کنم با یک بار اضافه کردن بازی‌ها به فهرست بازی‌های خود، برای همیشه به‌صورت رایگان قادر به تجربه‌ی آن‌ها خواهید بود.


گشت و گذار محیط در The Forgotten Games

The Forgotten Games

  • سازنده: Glitch Games
  • سبک: معمایی

اگر به بازی‌های معمایی و Hidden Object علاقه‌مند هستید، The Forgotten Games می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد. در جریان بازی، کابر در نقش یک بازرس موارد ماوراءالطبیعی قرار می‌گیرد که وارد یک خانه مرموز شده و باید پرده از اسرار آن بردارد. یکی از ویژگی‌های The Forgotten Games این است که بازیکن می‌تواند از تمامی موارد داخل بازی عکس بگیرد. ازاین‌رو با عکس گرفتن از پازل‌ها و سرنخ‌های قرار داده شده در محیط، می‌توانید آن‌ها را بررسی کرده و آن‌ها را حل کنید.

دانلود بازی The Forgotten Games

نبرد با کاراکترها در Terra Fighter 2 Pro

Terra Fighter 2 Pro

  • سازنده: SMVD Games
  • سبک: مبارزه‌ای 

اگر به‌دنبال یک تجربه مبارزه‌ای هستید که بتواند برای چند ساعت شما را سرگرم کند، Terra Fighter 2 Pro انتخاب مناسبی است. در این بازی، کاربر در نقش قهرمانی قرار می‌گیرد که باید مبارزان متفاوتی را از پیش روی بردارد. نکته‌ی اصلی این است که هر یک از کاراکترهای Terra Fighter 2 Pro، طراحی‌های خاص و منحصربه‌فرد خود را دارند. نحوه بازی کردن هم بدین صورت است که در سمت چپ صفحه‌نمایش، یک آنالوگ مجازی برای هدایت کاراکتر درنظر گرفته شده و در سمت راست هم دکمه‌هایی طراحی شده تا بتوانید مهارت‌های مبارز خود را اعمال کنید.

دانلود بازی Terra Fighter 2 Pro


در صورتی که به‌دنبال بهترین بازی های اندروید هستید، حتما به فهرست زومجی سر بزنید. اگر به‌دنبال دانلود اپلیکیشن رایگان اندروید و iOS می‌گردید، مقاله روزانه زومیت در این رابطه را از دست‌ ندهید.


منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده