// دوشنبه, ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۰

بازی های پولی اندروید و آیفون که امروز رایگان شده‌اند (۸ آذر)

در این مطلب قصد داریم نگاهی به بازی‌های رایگان روزانه اندروید و آیفون داشته باشیم و آن‌ها را با شما کاربران به اشتراک بگذاریم. 

جدا از اینکه روزانه شاهد عرضه شدن بازی‌های رایگان مختلفی برای اندروید و iOS هستیم، بازی‌های مختلف و کمتر دیده شده پرمیوم هم برای مدت زمان محدودی به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند تا کاربران بتوانند تجربه‌های متفاوتی را روی گوشی موبایل خود کسب کنند. ازاین‌رو در ادامه فهرستی از بازی‌های پرمیوم که روزانه به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند، برای شما کاربران عزیز تهیه کرده‌ایم تا به‌راحتی به این دسته از بازی‌های موبایل دسترسی داشته باشید. اگر فقط به‌دنبال بازی رایگان اندروید هستید، مقاله ویژه زومجی را از دست ندهید. 

دراین‌میان اشاره کنم با یک بار اضافه کردن بازی‌ها به فهرست بازی‌های خود، برای همیشه به‌صورت رایگان قادر به تجربه‌ی آن‌ها خواهید بود.


جایگذاری جعبه ها در Incredible Box

Incredible Box

  • سبک: آرکید
  • سازنده: Waterpower Technology

در جریان بازی Incredible Box، بازیکنان باید جعبه‌های قرار گرفته در محیط را سر جای خود قرار دهند. درواقع استودیو واترپاور تکنولوژی مراحل را به‌گونه‌ای طراحی کرده که در جریان هر مرحله، تعدادی جعبه را در داخل محیط مشاهده می‌کنید. حال باید جعبه‌ها را به‌گونه‌ای در محیط قرار دهید که در محیط مورد نظر خود قرار بگیرند. انجام این کار شاید در ابتدا کمی ساده به‌نظر رسد، اما رفته رفته چالش‌برانگیز می‌شود. در انتها اشاره کنم که پس از کامل کردن تمامی مراحل، Incredible Box را از روی گوشی موبایل خود حذف نکنید، زیرا با آپدیت‌های مختلف، مراحل بیشتری به بازی اضافه می‌شود. 

دانلود بازی Incredible Box
دانلود گوگل پلی Google Play

کشتن دشمنان در Rogue Hearts

Rogue Hearts

  • سازنده: Ninetail Co
  • سبک: نقش‌آفرینی

Rogue Hearts یک بازی سیاه‌چال محور با المان‌های نقش آفرینی است که پتانسیل سرگرم کردن بازیکنان را به‌واسطه‌ی طراحی بصری و گیم‌پلی خود دارد. اولین موردی که نظر شما را به خود جلب می‌کند، طراحی بصری بازی است. تیم سازنده از دوربین ایزومتریک برای بازی Rogue Hearts استفاده کرده است و استفاده از تکنیک‌های مدرن، چیزی است که باعث چشم نوازی آن شده است. همچنین محیط‌های بازی هم به‌گونه‌ای طراحی شده که به هیچ‌وجه احساس خستگی و تکراری بودن به شما دست نخواهد داد.

دانلود بازی Rogue Hearts
دانلود گوگل پلی Google Play

در صورتی که به‌دنبال بهترین بازی های اندروید هستید، حتما به فهرست زومجی سر بزنید. اگر به‌دنبال دانلود اپلیکیشن رایگان اندروید و iOS می‌گردید، مقاله روزانه زومیت در این رابطه را از دست‌ ندهید.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده