// شنبه, ۴ بهمن ۹۹ ساعت ۲۰:۰۰

در این مطلب قصد داریم نگاهی به بازی‌های رایگان روزانه اندروید و آیفون داشته باشیم و آن‌ها را با شما کاربران به اشتراک بگذاریم. 

جدا از اینکه روزانه شاهد عرضه شدن بازی‌های رایگان مختلفی برای اندروید و iOS هستیم، بازی‌های مختلف و کمتر دیده شده پرمیوم هم برای مدت زمان محدودی به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند تا کاربران بتوانند تجربه‌های متفاوتی را روی گوشی موبایل خود کسب کنند. ازاین‌رو در ادامه فهرستی از بازی‌های پرمیوم که روزانه به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند، برای شما کاربران عزیز تهیه کرده‌ایم تا به‌راحتی به این دسته از بازی‌های موبایل دسترسی داشته باشید. اگر فقط به‌دنبال بازی رایگان اندروید هستید، مقاله ویژه زومجی را از دست ندهید. 

دراین‌میان اشاره کنم با یک بار اضافه کردن بازی‌ها به فهرست بازی‌های خود، برای همیشه به‌صورت رایگان قادر به تجربه‌ی آن‌ها خواهید بود.


طراحی متفاوت محیط‌های بازی در Tank Battle - Mini War

Supper Tank Battle

  • سبک: آرکید
  • سازنده: Waterpower Technology

اگر علاقه‌مند به بازی‌های آرکید و کژوال هستید که بتواند برای ساعت‌ها شما را سرگرم کند، Supper Tank Battle گزینه‌ی مناسبی برای شما خواهد بود. درواقع استودیو واترپاور تکنولوژی برای سرگرم کردن مخاطب از بازی Battle City الهام گرفته است که یکی از بازی‌های محبوب کنسول NES به حساب می‌آمد. ساختار بازی بدین صورت است که بازیکن باید موج‌های مختلفی از دشمنان را از بین ببرد و همزمان، از پایگاه خود هم محافظت کند. با گذشتش هر موج، با دشمنان چالش‌برانگیزتری روبه‌رو خواهید شد. 

دانلود بازی Supper Tank Battle


جایگذاری جعبه ها در Incredible Box

Incredible Box

  • سبک: آرکید
  • سازنده: Waterpower Technology

در جریان بازی Incredible Box، بازیکنان باید جعبه‌های قرار گرفته در محیط را سر جای خود قرار دهند. درواقع استودیو واترپاور تکنولوژی مراحل را به‌گونه‌ای طراحی کرده که در جریان هر مرحله، تعدادی جعبه را در داخل محیط مشاهده می‌کنید. حال باید جعبه‌ها را به‌گونه‌ای در محیط قرار دهید که در محیط مورد نظر خود قرار بگیرند. انجام این کار شاید در ابتدا کمی ساده به‌نظر رسد، اما رفته رفته چالش‌برانگیز می‌شود. در انتها اشاره کنم که پس از کامل کردن تمامی مراحل، Incredible Box را از روی گوشی موبایل خود حذف نکنید، زیرا با آپدیت‌های مختلف، مراحل بیشتری به بازی اضافه می‌شود. 

دانلود بازی Incredible Box

استفاده از کارت‌های مبارزه‌ای در Space Hobo

Space Hobo

  • سازنده: Nerdy Yetis
  • سبک: استراتژی

در جریان بازی Space Hobo، بازیکنان در نقش یک دوره‌گرد فضایی قرار می‌گیرند که در جریان هر مرحله باید دشمنان و آدم فضایی‌های مختلفی را از بین ببرد. سازنده برای اینکه محصول خود را جذاب و سرگرم کننده نشان دهد، به‌سراغ سبک استراتژی با المان‌های کارتی رفته است. ازاین‌رو در هر نبرد، کاربر باید باتوجه‌به میزان انرژی کلی که دارد، از کارت‌های چیده شده در دسته کارت‌های خود استفاده کند. همچنین چینش استراتژی نبرد، از مهم‌ترین ویزگی‌ّای بازی Space Hobo به حساب می‌آید که شاید در مراحل ابتدایی، آنطور که باید و شاید خود را نشان ندهد، اما رفته رفته به یک المان مهم تبدیل می‌شود.

دانلود بازی Space Hobo

حدس کلمات در Word Silent

Word Silent

  • سازنده: Kanawati
  • سبک: حدس کلمات

اگر به‌دنبال یک بازی حدس کلمه جذاب و سرگرم کننده هستید، Word Silent می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد. ساختار بازی بدین صورت است که بازیکنان باید در بشقاب قرار گرفته در محیط، حروف انگلیسی مورد نظر را در راستای ساخته شدن یک کلمه انتخاب و در ظرف دیگر قرار دهند. ساختار مراحل به‌گونه‌ای است که در اوایل، شاهد کلمات ساده‌ای هستیم، اما زمانی‌که بازیکن به‌خوبی با شیوه بازی کردن آشنا شدن، با حروف و کلمات پیچیده‌تر، به‌چالش کشیده می‌شود. همچنین Word Silent گزینه‌ی خوبی برای تقویت دانش لغات انگلیسی کاربران است. 

دانلود بازی Word Silent

در صورتی که به‌دنبال بهترین بازی های اندروید هستید، حتما به فهرست زومجی سر بزنید. اگر به‌دنبال دانلود اپلیکیشن رایگان اندروید و iOS می‌گردید، مقاله روزانه زومیت در این رابطه را از دست‌ ندهید.


منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده