// چهار شنبه, ۱ بهمن ۹۹ ساعت ۱۹:۰۰

در این مطلب قصد داریم نگاهی به بازی‌های رایگان روزانه اندروید و آیفون داشته باشیم و آن‌ها را با شما کاربران به اشتراک بگذاریم. 

جدا از اینکه روزانه شاهد عرضه شدن بازی‌های رایگان مختلفی برای اندروید و iOS هستیم، بازی‌های مختلف و کمتر دیده شده پرمیوم هم برای مدت زمان محدودی به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند تا کاربران بتوانند تجربه‌های متفاوتی را روی گوشی موبایل خود کسب کنند. ازاین‌رو در ادامه فهرستی از بازی‌های پرمیوم که روزانه به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند، برای شما کاربران عزیز تهیه کرده‌ایم تا به‌راحتی به این دسته از بازی‌های موبایل دسترسی داشته باشید. اگر فقط به‌دنبال بازی رایگان اندروید هستید، مقاله ویژه زومجی را از دست ندهید. 

دراین‌میان اشاره کنم با یک بار اضافه کردن بازی‌ها به فهرست بازی‌های خود، برای همیشه به‌صورت رایگان قادر به تجربه‌ی آن‌ها خواهید بود.


سبدهای رنگی بازی Catch a Color Deluxe Ball Drop

Catch a Color Deluxe Ball Drop

  • سبک: کژوال
  • سازنده: Andrey Spencer

Catch a Color Deluxe Ball Drop را می‌توان یک بازی کژوال سرگرم کننده با مکانیسم‌های ساده، اما چالش‌برانگیز دانست. در جریان بازی Catch a Color Deluxe Ball Drop، شما هدایت سه سبد رنگی را برعهده دارید و از سمت بالای صفحه‌نمایش، توپ‌هایی مطابق با رنگ سبد‌ها به پایین پرتاب می‌شود. شما باید هر توپ را در سبد مخصوص‌به خود (از نظر رنگ) قرار دهید. سازنده برای به‌چالش کشیدن بازیکن، از سه درجه سختی مختلف استفاده کرده است. برای مثال، در درجه سختی Normal، توپ‌ها از سمت چپ، وسط و راست به پایین پرتاب می‌شوند و قرار دادن آن‌ها در سبد مورد نظر، کار دشواری است.

دانلود بازی Catch a Color Deluxe Ball Drop

شنا کردن قهرمان در بازی Elite Hero

Elite Hero

  • سازنده: Kim Janghyun
  • سبک: ماجراجویی

در جریان Elite Hero، بازیکنان تنها یک هدف دارند و آن هم عبور از محیط‌های مختلف مثل کوه، دشت، محیط‌های زیر آب و موارد مشابه است تا پرینسس را از دست شاه تاریک نجات دهند. سازنده برای ارائه حس و حالی متفاوت و نوستالوژی، به‌سراغ طراحی‌های پیکسلی و دوبعدی رفته است. همچنین برای جذاب‌تر شدن مراحل بازی، از موانع و راه‌های مخفی مختلفی هم استفاده شده تا جدا از چالش‌برانگیزتر شدن، ارزش تکرار مراحل هم بالاتر برود. 

دانلود بازی Elite Hero

حرکت روی خط کشیده شده در Cat&line

Cat&line

  • سازنده: Manekineco Games
  • سبک: کژوال

Cat&line ساختار بسیار ساده‌ای دارد، اما همین سادگی باعث می‌شود تا بتوانید خود را در طولانی مدت سرگرم کنید. ساختار گیم‌پلی بازی بدین شکل است که بازیکن باید در محیط خط‌های مختلفی را بکشد تا گربه بازی بتواند از روی آن عبور کرده و موانع را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد. نحوه انجام این کار بااینکه ساده‌ است، اما همین سادگی درکنار موانع بازی به یکی از چالش‌های Cat&line تبدیل شده است. بااین‌حال، بد نیست به موسیقی‌های بازی هم اشاره‌ای داشته باشیم که جذاب و سرگرم کننده طراحی شده است.

دانلود بازی Addams Family Mystery Mansion

استفاده از کارت‌های مبارزه‌ای در Space Hobo

Space Hobo

  • سازنده: Nerdy Yetis
  • سبک: استراتژی

در جریان بازی Space Hobo، بازیکنان در نقش یک دوره‌گرد فضایی قرار می‌گیرند که در جریان هر مرحله باید دشمنان و آدم فضایی‌های مختلفی را از بین ببرد. سازنده برای اینکه محصول خود را جذاب و سرگرم کننده نشان دهد، به‌سراغ سبک استراتژی با المان‌های کارتی رفته است. ازاین‌رو در هر نبرد، کاربر باید باتوجه‌به میزان انرژی کلی که دارد، از کارت‌های چیده شده در دسته کارت‌های خود استفاده کند. همچنین چینش استراتژی نبرد، از مهم‌ترین ویزگی‌ّای بازی Space Hobo به حساب می‌آید که شاید در مراحل ابتدایی، آنطور که باید و شاید خود را نشان ندهد، اما رفته رفته به یک المان مهم تبدیل می‌شود.

دانلود بازی Space Hobo

حدس کلمات در Word Silent

Word Silent

  • سازنده: Kanawati
  • سبک: حدس کلمات

اگر به‌دنبال یک بازی حدس کلمه جذاب و سرگرم کننده هستید، Word Silent می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد. ساختار بازی بدین صورت است که بازیکنان باید در بشقاب قرار گرفته در محیط، حروف انگلیسی مورد نظر را در راستای ساخته شدن یک کلمه انتخاب و در ظرف دیگر قرار دهند. ساختار مراحل به‌گونه‌ای است که در اوایل، شاهد کلمات ساده‌ای هستیم، اما زمانی‌که بازیکن به‌خوبی با شیوه بازی کردن آشنا شدن، با حروف و کلمات پیچیده‌تر، به‌چالش کشیده می‌شود. همچنین Word Silent گزینه‌ی خوبی برای تقویت دانش لغات انگلیسی کاربران است. 

دانلود بازی Word Silent

در صورتی که به‌دنبال بهترین بازی های اندروید هستید، حتما به فهرست زومجی سر بزنید. اگر به‌دنبال دانلود اپلیکیشن رایگان اندروید و iOS می‌گردید، مقاله روزانه زومیت در این رابطه را از دست‌ ندهید.


منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده