// سه شنبه, ۷ بهمن ۹۹ ساعت ۱۹:۰۰

در این مطلب قصد داریم نگاهی به بازی‌های رایگان روزانه اندروید و آیفون داشته باشیم و آن‌ها را با شما کاربران به اشتراک بگذاریم. 

جدا از اینکه روزانه شاهد عرضه شدن بازی‌های رایگان مختلفی برای اندروید و iOS هستیم، بازی‌های مختلف و کمتر دیده شده پرمیوم هم برای مدت زمان محدودی به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند تا کاربران بتوانند تجربه‌های متفاوتی را روی گوشی موبایل خود کسب کنند. ازاین‌رو در ادامه فهرستی از بازی‌های پرمیوم که روزانه به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند، برای شما کاربران عزیز تهیه کرده‌ایم تا به‌راحتی به این دسته از بازی‌های موبایل دسترسی داشته باشید. اگر فقط به‌دنبال بازی رایگان اندروید هستید، مقاله ویژه زومجی را از دست ندهید. 

دراین‌میان اشاره کنم با یک بار اضافه کردن بازی‌ها به فهرست بازی‌های خود، برای همیشه به‌صورت رایگان قادر به تجربه‌ی آن‌ها خواهید بود.


قهرمان Finding در حال حرکت در کویر

Finding

  • سازنده: Zhen Qu
  • سبک: ماجراجویی

Finding را می‌توان یک بازی ماجراجویی داستان محور سرگرم کننده دانست که تاحدی به بازی‌هایی مثل Ori شباهت دارد. داستان بازی روایت‌گر بچه‌ای است که می‌خواهد یک گل خیلی خاص را پیدا کند، اما در این راه با خطرها و مشکلات متفاوتی روبه‌رو می‌شود. هرقدر که بیشتر در جهان فایندینگ پیش بروید، داستان بازی بیشتر روی واقعی خود را به شما نشان می‌دهد و جذاب‌تر می‌شود. همچنین پلتفرمینگ‌های بازی هم به‌گونه‌ای طراحی شده تا مخاطب بتواند از هر لحظه بازی، نهایت استفاده را ببرد.

دانلود بازی Finding


استفاده از کارت‌های مبارزه‌ای در Space Hobo

Space Hobo

  • سازنده: Nerdy Yetis
  • سبک: استراتژی

در جریان بازی Space Hobo، بازیکنان در نقش یک دوره‌گرد فضایی قرار می‌گیرند که در جریان هر مرحله باید دشمنان و آدم فضایی‌های مختلفی را از بین ببرد. سازنده برای اینکه محصول خود را جذاب و سرگرم کننده نشان دهد، به‌سراغ سبک استراتژی با المان‌های کارتی رفته است. ازاین‌رو در هر نبرد، کاربر باید باتوجه‌به میزان انرژی کلی که دارد، از کارت‌های چیده شده در دسته کارت‌های خود استفاده کند. همچنین چینش استراتژی نبرد، از مهم‌ترین ویزگی‌ّای بازی Space Hobo به حساب می‌آید که شاید در مراحل ابتدایی، آنطور که باید و شاید خود را نشان ندهد، اما رفته رفته به یک المان مهم تبدیل می‌شود.

دانلود بازی Space Hobo

حدس کلمات در Word Silent

Word Silent

  • سازنده: Kanawati
  • سبک: حدس کلمات

اگر به‌دنبال یک بازی حدس کلمه جذاب و سرگرم کننده هستید، Word Silent می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد. ساختار بازی بدین صورت است که بازیکنان باید در بشقاب قرار گرفته در محیط، حروف انگلیسی مورد نظر را در راستای ساخته شدن یک کلمه انتخاب و در ظرف دیگر قرار دهند. ساختار مراحل به‌گونه‌ای است که در اوایل، شاهد کلمات ساده‌ای هستیم، اما زمانی‌که بازیکن به‌خوبی با شیوه بازی کردن آشنا شدن، با حروف و کلمات پیچیده‌تر، به‌چالش کشیده می‌شود. همچنین Word Silent گزینه‌ی خوبی برای تقویت دانش لغات انگلیسی کاربران است. 

دانلود بازی Word Silent

در صورتی که به‌دنبال بهترین بازی های اندروید هستید، حتما به فهرست زومجی سر بزنید. اگر به‌دنبال دانلود اپلیکیشن رایگان اندروید و iOS می‌گردید، مقاله روزانه زومیت در این رابطه را از دست‌ ندهید.


منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده