نویسنده: علی معصومی
// چهار شنبه, ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۴۲

معرفی بازی موبایل 2 Cars: دو ماشین، دو دست، دو چشم!

بازی‌ها گاه به گرافیک فوق‌العاده بالا و البته حجم زیاد، مشهورند. اما گاهی بازی‌هایی ظهور می‌کنند که در نهایت سادگی و دو بعدی بودن، اوج لذت و هیجان را به ارمغان می‌آورند. بازی ۲ ماشین (2 Cars) از آن دست بازی‌هاست. بازی نسبتا جدیدی که به سرعت در حال تسخیر کردن گوشی‌های هوشمند در سرتاسر جهان است.

سختی در عین سادگی

بازی دو ماشین توسط کمپانی کچ‌اَپ (Ketchapp) طراحی شده است. همان کمپانی‌ای که بازی‌های دوست داشتنی ۲۰۴۸، Stick Hero، Amazing Brick و Don’t Touch The Spikes را طراحی و روانه بازار کرده است. این بازی رایگان که در اغلب گوشی‌های هوشمند قابل نصب است، قواعد بسیار ساده و زود فهمی دارد، اما در عین حال، حرفه‌ای شدن در آن بسیار دشوار است.

بازی دو ماشین - 2 Cars

هماهنگی دو دست و دو چشم!

شما دو ماشین، یکی قرمز و یکی آبی، در اختیار دارید. جاده پیش روی شما یک جاده ۴ بانده است و ماشین قرمز در سمت چپ و ماشین آبی در سمت راست قرار دارد. دو لاین سمت چپ متعلق به ماشین قرمز و دو لاین سمت راست متعلق به ماشین آبی است. هدف، کنترل کردن هر دو ماشین به شکل همزمان است و باید در طول مسیر دایره‌ها را کسب کرده و از مربع‌ها پرهیز کنید. کسب هر دایره یک امتیاز در پی خواهد داشت و به محض تماس با یک مربع، بازی را خواهید باخت! خیلی ساده بود نه؟! در حرف بسیار ساده اما در عمل بسیار دشوار است.

بازی دو ماشین بسیار اعتیاد آور است، اما به لطف سختی بازی، خیلی نمی‌توانید آن را به طور مداوم بازی کنید. اگر بازی Flappy Bird را بازی کرده باشید، متوجه این موضوع می‌شوید. بازی در ظاهر بسیار ساده اما در عمل بسیار دشوار. البته با این تفاوت که شما از صدای این بازی نیز لذت خواهید برد.

اگر به دنبال بازی جدیدی هستید که در عین سادگی، شش دانگ حواس شما را چند دقیقه‌ای به خود جلب کرده و به چالش بکشد، بازی دو ماشین پیشنهاد بسیار خوبی است.

دانلود از آیتونز | دانلود از گوگل پلی | دانلود از ویندوزفون مارکت | دانلود از کافه بازار


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده