// شنبه, ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۱

معرفی بازی موبایل Rebel Cops؛ مأموران عدالت

Rebel Cops یک بازی استراتژی با نبردهای تاکتیکی و نوبتی است که داستان مأمورهایی را روایت می‌کند که به‌دنبال برقراری عدالت و نابودی جرم و جنایت هستند.

ویپی استودیو (Weappy Studio) با ساخت مجموعه This is the Police نشان داد که می‌تواند یک تجربه‌ی خوب در سبک استراتژی را در اختیار کاربران قرار دهد. گیم‌پلی بازی به‌گونه‌ای بود که کاربران باید باید چیدن استراتژی‌های مبارزه و اعمال تاکتیک‌های مختلف، دشمنان را از بین می‌بردند و مراحل را کامل می‌کردند. در این قسمت از معرفی بازی موبایل به‌سراغ جدیدترین ساخته استودیو ویپی، رفته‌ایم که توسط هندی گیمز (HandyGames) منتشر شده است. بازی اندروید و آیفون Rebel Cops، یک بازی استراتژی با نبردهای تاکتیکی و نوبتی است که دقیقا ساختاری مشابه‌به سری This is the Police دارد، اما در اینجا شاهد داستان و بهبودهای روی گیم‌پلی هستیم تا کاربران بتوانند تجربه‌ای جدید و متفاوت را کسب کنند. داستان بازی آیفون و اندروید Rebel Cops روایت‌گر گروهی از مأموران پلی است که نمی‌توان آن‌ها را پلیس‌های واقعی دانست، اما تنها اشخاصی هستند که به فساد کشیده نشده‌اند و برای عدالت مبارزه می‌کنند.

Rebel Cops

موردی که اهمیت بالایی دارد،‌ خرید آیتم‌های کلیدی قبل از شروع هر مرحله است

ویکتور زوئف، یک جنایتکار پولدار و روانی است که با پول خود شهر ریپتون را از آن خود کرده است. همچنین او پلیس محلی را هم در اختیار گرفته تا بتواند کارهای پلید خود را به‌راحتی پیش ببرد. ازاین‌رو تمام امید شهر به شما است تا او را از بین ببرید. ساختار گیم‌‌پلی بازی به‌گونه‌ای است که باید در ابتدای هر مرحله، باتوجه‌به نیاز مرحله، تعداد مأمورهای مورد نظر خود را انتخاب کنید و وارد مرحله شوید. موردی که اهمیت بالایی دارد،‌ خرید آیتم‌های کلیدی قبل از شروع هر مرحله است. البته برای اینکه پول خود را بی‌دلیل هدر ندهید، می‌توانید با انتخاب هر یک از مأمورهای تیم خود، آیتم‌هایی مورد نیاز خود را مشاهده و سپس وارد فروشگاه بازی شوید. بااین‌حال خرید جلیقه ضد گلوله یا کلاه جنگی (هلمت) موردی است که باید از آن روی تمامی مأمورها استفاده کنید. 

Rebel Cops یک بازی تاکتیکی است. بدین‌ صورت که هریک از اعضای تیم شما به‌صورت محدود در محیط قابل حرکت است. ازاین‌رو قبل از حرکت دادن آن‌ها، باید بدانید که چه هدفی دارید. همچنین در بعضی از محیط‌ها، دشمنان در نزدیکی شما قرار دارند. قرار دادن اعضای تیم در نزدیکی سنگرها یا مکانی که سایر دشمنان قادر به دیدن شما نباشند، یکی دیگر از ویژگی‌های کلیدی بازی به‌حساب می‌آید. بااین‌حال بازی موبایل Rebel Cops جزو آن دسته از بازی‌هایی است که شیوه‌های مختلفی را برای بازی کردن دراختیار شما قرار می‌دهد. اگر علاقه‌مند به مخفی کاری هستید، می‌توانید به‌صورت مخفیانه به دشمنان نزدیک شوید، با شوکر الکتریکی آن‌ها را سرنگون و در انتها دستگیر کنید. این در حالی است که بازی به شما اجازه می‌دهد تا از همان ابتدا به خلافکاران شلیک کنید و آن‌ها را از بین ببرید. دراین‌میان اشاره کنم که به‌هنگام شلیک کردن، مکانیسمی برای بازی تعبیه شده است که دقت شلیک شما را نشان می‌دهد. ازاین‌رو می‌توانید متوجه شوید که موقعیت فعلی اعضای تیم، به شما می‌گوید که به چه نقطه از بدن هدف و با چه دقتی شلیک خواهید کرد.

Rebel Cops

زمانی‌که یکی از اعضای تیم زخمی یا کشته می‌شود، می‌توانید او را با جعبه‌ کمک‌های اولیه کوچک یا بزرگ احیا کنید. البته باید این کار را سریع انجام دهید، زیرا پس از گذشت دورهای مختلف، اگر به هم‌تیمی خود کمک نکنید، او را به کل از دست خواهید داد. یکی دیگر از چالش‌های بازی اندروید و آیفون Rebel Cops، تعداد حرکات دورهای محدود شما در هر مرحله است. هرقدر که مرحله مورد نظر را زودتر به پایان برسانید، امتیاز و پول بیشتری را کسب خواهید کرد. از نظر بصری هم بازی آیفون و اندروید Rebel Cops تجربه‌ای مشابه‌به This is the Police را ارائه می‌دهد و راضی کننده است. بااین‌تفاسیر، اگر به‌دنبال یک بازی استراتژی با نبردهای تاکتیکی هستید، Rebel Cops می‌تواند تجربه‌ی بسیار خوبی برای شما باشد. همچنین در زیر هم می‌توانید تریلر این بازی را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات

دانلود بازی Rebel Cops

برای اطلاع از مشخصات فنی، قیمت موبایل و دیگر موارد لازم برای خرید موبایل می‌توانید از بخش محصولات زومیت استفاده کنید و به‌روزترین قیمت موبایل سامسونگ، قیمت موبایل شیائومی، قیمت گوشی هواوی و قیمت گوشی اپل را در این بخش مشاهده کنید؛ همچنین علاوه‌بر مشخصات فنی دقیق و پاسخ به پرسش‌های شما، امکان مقایسه‌ی دو یا چند محصول درکنار گالری تصاویر رسمی محصولات دردسترس است.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده