نویسنده: شعیب شاهدی
// سه شنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۱

معرفی بازی موبایل PewDiePie's Pixelings؛ همراه با پیودی پای

بازی موبایل PewDiePie's Pixelings محصول جدید شرکت توسعه‌دهنده اوترمایندز است که برای اندروید و آیفون منتشر شده است. با معرفی این بازی همراه زومجی باشید.

پیودی‌ پای یوتوبر معروف در گذشته با همکاری‌های خود با شرکت اوترمایندز بازی‌های موبایل محبوب و درخور توجهی را مثل PewDiePie's Tuber Simulator و PewDiePie: Legend of Brofist تقدیم هواداران خود کرده است. باتوجه‌به بازخورد خوب و نتایج مثبت بازی‌های قبلی، دو طرف تصمیم گرفتند بازی اندروید و آیفون PewDiePie's Pixelings را منتشر کنند. این بازی در سبک مبارزه‌ی استراتژی تا حدودی یادآور بازی Clash Royale است ولی سبک اصلی بازی بیشتر جمع‌آوری موجودات ریز مختلف در طول تجربه بازی است تا بتوانید آن‌ها را به مبارزه دشمنان بفرستید. حتی اگر تا به حال یک‌بار هم اسم پیودی‌پای را نشنیده باشید، گرافیک جذاب و چشم‌نواز بازی، صداگذاری عالی و موسیقی قابل‌قبول به همراه داستان‌پردازی خوب بازی را برای شما لذت‌بخش خواهند کرد. بازی به‌صورت رایگان در گوگل‌پلی و اپ‌استور در دسترس است.

بازی موبایل pewdiepie's pixelings
بازی موبایل pewdiepie's pixelings
بازی موبایل pewdiepie's pixelings
حتی اگر تا به حال یک‌بار هم اسم پیودی‌پای را نشنیده باشید، این بازی برای شما لذت‌بخش خواهد بود.

افرادی که به‌عنوان تولید کننده محتوا برای یوتیوب کار می‌کنند سعی می‌کنند به‌جز تبلیغات خود یوتیوب از راه‌های دیگری هم پول در بیاورند. پیودی‌پای به‌عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده محتوا در یوتیوب با بیش از ۱۰۰ میلیون دنبال‌کننده سعی کرده است با استفاده از نام خود به‌عنوان یک برند بازی‌های مختلفی را منتشر کند و هر‌بار هم در جذب مخاطب موفق بوده است. در جدید‌ترین بازی پیودی‌پای، داستان در سرزمینی خیالی به نام پیکسی‌لند جریان دارد که پر از موجودات مختلف به نام پیکسلینگ است؛ اما ظاهرا مشکلی برای ساکنان این سرزمین زیبا و سرسبز به‌وجود آمده است. در اوایل بازی متوجه می‌شویم که موجودی ناشناخته و مرموز برخی از ساکنان پیکسی‌لند را به تسخیر خود درآورده است و آرامش سایر موجودات را برهم زده است. وظیفه بازیکن این است که به کمک پیودی‌پای و سایر پیکسلینگ‌هایی که دوست هستند به جنگ این موجود بروند و آن را شکست دهند تا بالاخره آرامش را به دنیاهای مختلف سرزمین پیکسی‌لند بازگردانند. در طول بازی داستان به‌صورت دیالوگ‌هایی بین پیودی‌پای و سایر شخصیت‌ها روایت می‌شود که خود پیودی‌پای آن‌را صدا گذاری کرده است. نحوه روایت داستان پر از طنز‌های مختلف است و طرفداران پیودی‌پای بدون شک از تجربه آن لذت زیادی خواهند برد.

نحوه روایت داستان پر از  طنز‌های مختلف است و طرفداران پیودی‌پای بدون شک از تجربه آن لذت زیادی خواهند برد.

همان‌طور که گفتیم گیم‌پلی بازی شباهت‌هایی به بازی Clash Royale دارد اما در مجموع سرگرم کننده و دارای ویژگی‌های منحصربه‌فرد زیادی است که می‌تواند ساعت‌های بسیار زیادی شما را پای خود بنشاند. در طول بازی باید پیکسلینگ‌های بامزه زیادی را جمع‌آوری کنیم که هر کدام ویژگی‌های مختلف، یک ضربه ویژه و نقاط قوت و ضعف مختلفی دارند. برای بردن تمام نبرد‌ها باید مهره‌های خود را با دقت انتخاب کنید. در مجموع ۳۰ پیکسلینگ در بازی وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را جمع‌آوری کنید و در نبردها از آن‌ها استفاده کنید. تعداد زیادی شخصیت آشنا از بازی‌های قبلی PewDiePie's Tuber Simulator و PewDiePie: Legend در این بازی وجود دارند. هر پیکسلینگ قابلیت ارتقا و افزایش قدرت را دارد. سیستم مبارزات حالت منحصر‌به‌فردی دارد و بسیار روان است اما به نظر می‌رسد شکست دادن دشمنان چالش‌برانگیز نیست. کنترل بازی به این صورت است که بازیکن باید مهره مورد نظر خود را گرفته و روی یکی از سه نقطه تعبیه شده قرار دهد. هر مهره حالت به‌خصوصی دارد و ممکن است به دشمن روبه‌رو یا کناری حمله کند. مهره‌های مختلف به‌راحتی با یک‌دیگر جابه‌جا می‌شوند.

بازی موبایل pewdiepie's pixelings
بازی موبایل pewdiepie's pixelings
بازی موبایل pewdiepie's pixelings

گرافیک بازی با حالت پیکسلی و بسیار چشم‌نواز و زیبا است و موسیقی بازی ما را یاد بازی‌های قدیمی می‌اندازد. بازی بخش‌های مختلفی دارد. در قسمت خانه می‌توانید پیکسلینگ‌های خود را مدیریت کنید یا جعبه‌های مختلف را باز کنید که به شما جایزه می‌دهند.در بخش داستانی بازی می‌توانید دنیا‌های مختلف در سرزمین پیکسی‌لند را ببینید و مرحله مورد‌نظر خود را انتخاب کنید. نحوه چینش مراحل بسیار زیبا است و به سبک بازی کندی کراش انجام شده است. به‌طور مثال مراحل اولیه در دنیای BroTown جریان دارند. یک حالت تجربه آنلاین هم در بازی وجود دارد که شما را با سایر بازیکنان به مبارزه می‌فرستد و می‌توانید این بخش چندنفره را تجربه کنید. در قسمت Guild بازیکن می‌تواند وارد یک تیم با سایر بازیکنان بشود و به‌صورت گروهی به جنگ دشمنان برود. و درنهایت در قسمت فروشگاه قابلیت خرید آیتم‌های مختلف برای بازیکنان تعبیه شده است. گرچه بازی را می‌توان کاملا رایگان تجربه کرد ولی خرید آیتم‌های مختلف سرعت پیشرفت در بازی را بسیار زیاد می‌کند. همچنین برای تجربه بازی اتصال به اینترنت مورد نیاز است.

در مجموع بازی PewDiePie's Pixelings یک اثر هیجان‌انگیز و زیبا است که تجربه آن به طرفداران بازی‌های سبک جمع‌آوری موجودات پیکسلی و بامزه توصیه می‌شود. اگر از طرفداران پیودی‌پای هستید این بازی می‌تواند شما را خیلی سرگرم کند. بازی به‌صورت رایگان برای اندروید و آیفون منتشر شده است و دارای خرید درون‌برنامه‌ای است. لینک‌های دانلود بازی در زیر قرار گرفته‌اند.

دانلود بازی PewDiePie's Pixelings


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده