// یکشنبه, ۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۲

معرفی بازی Jumanji: Epic Run: ماجراجویی تازه در جومانجی

در جدیدترین مقاله‌ از سری مقالات معرفی بازی‌های موبایل به سراغ یک بازی‌ رانر خودکار و بی‌انتها بر اساس مجموعه فیلم‌های جومانجی به نام Jumanji: Epic Run رفته‌ایم. با معرفی این بازی جذاب در زومجی همراه باشید.

امروزه ساخت بازی‌های ویدیویی بر اساس فیلم‌های موفق به یک امر عادی تبدیل شده و سازندگان از پلتفرم موبایل به عنوان محلی برای گسترش نام محصول خود و ارائه‌ی محتوای بیشتر به طرفداران و علاقه‌مندان استفاده می‌کنند. امروز در ادامه‌ی معرفی‌ بازی‌های جدید موبایل، به معرفی یک بازی آرکید و رانر خودکار با محوریت فیلم جومانجی پرداخته‌ایم که از هنرمند و ورزشکار بسیار مشهور، دواین جانسون (راک) به‌عنوان شخصیت اصلی خود بهره می‌برد. بازی Jumanji: Epic Run جدیدترین ساخته‌ی Crazy Labs است که اثر خود را یک رانر اکشن ۴ بعدی نامیده‌اند و بازیکنان می‌توانند این بازی اندروید و آیفون را به‌طور رایگان و با حجم حدودی ۳۵۰ مگابایت دانلود کنند. همچنین مانند بسیاری دیگر از بازی‌های رایگان این بازی آیفون نیز، دارای تبلیغات ویدیویی و خرید‌های درون برنامه‌ای است که منبع درآمد اصلی سازندگان یک بازی‌ رایگان به شمار می‌روند. همچنین زومجی برای شما به‌ صورت هفتگی و ماهیانه بهترین بازی های اندروید را معرفی می‌کند که می‌توانید بازی‌های مد نظر خود را از میان بازی‌های معرفی‌ شده انتخاب کنید.

Jumanji: Epic Run
Jumanji: Epic Run
Jumanji: Epic Run

همانطور که اشاره شد، Jumanji: Epic Run یک بازی رانر خودکار است که دارای المان‌های کوچکی از سبک اکشن نیز هست. بازیکنان در ابتدای این بازی شخصیت جانسون در فیلم جومانجی دکتر اسمولدر بریواستون را بر عهده دارند و به‌مرور و با پیشرفت در بازی می‌توانند از ۳ شخصیت دیگر دوست داشتنی این سری نیز استفاده کنند. گیم‌پلی این بازی مانند سایر بازی‌های هم سبک خود است و اضافه شدن چند حالت مختلف باعث شده تا علاقه مندان بتوانند با این بازی مدتی را سرگرم شوند. علاوه بر امکان دویدن در ۳ مسیر، بازیکنان در Jumanji: Epic Run باید با دشمنانی که در این مسیرها قرار دارند مبارزه کنند. کنترل‌های حرکتی همان کنترل‌های ثابت این سبک یعنی کشیدن انگشت روی نمایشگر در چهار جهت است و بازیکنان می‌توانند با انتخاب حرکت مناسب یا به دشمنان ضربه بزنند یا از دست آنها فرار کنند. البته روند گیم‌پلی بازی فقط دویدن نیست و بازیکنان در طول هر نوبت بازی، سقوط از آبشار و بالا رفتن از صخره‌ها را نیز تجربه می‌کنند که تنوع خوبی به گیم‌پلی بازی بخشیده است.

Jumanji: Epic Run یک بازی متفاوت و جذاب در یک سبک پرطرفدار است که با حالت‌های جدید گیم‌پلی، بازیکنان را سرگرم می‌کند

در بخش تجربه‌ی بصری و گرافیک نیز بازی Jumanji: Epic Run عملکرد خوبی دارد و بازیکنا با یک بازی فانتزی و رنگارنگ مواجه هستند. بازیکنان می توانند با جمع آوری سکه در طول بازی به باز کردن محیط‌های مختلف بپردازند و شخصیت تحت کنترل خود را شخصی سازی کنند و به آنها ظاهر و تجهیزات جدید بدهند. استفاده از شخصیت‌های مختلف در بازی، فقط جنبه‌ی ظاهری ندارد و هر کدام از شخصیت‌ها دارای توانایی‌های خاص خود مانند قدرت فیزیکی یا هوش بالا هستند که به بازیکنان در ثبت رکورد بهتر و بالاتر کمک زیادی می‌کند. بازی از لحاظ تنوع محتوا در سطح خوبی دارد و می‌تواند بازیکنان را مدت زیادی به خود سرگرم کند. ماموریت‌ها و هدف گذاری‌های مختلف، محیط‌های جدید و حالت‌های خاص همه از نقاط قوت این بازی هستند که توانسته‌اند Jumanji: Epic Run را به یک اثر با کیفیت و متفاوت در سبک رانر خودکار تبدیل کنند.

Jumanji: Epic Run
Jumanji: Epic Run
Jumanji: Epic Run

Jumanji: Epic Run یک بازی جذاب در یک سبک اشباع شده است که شاهد عرضه‌ی بازی‌های تکراری زیادی در آن هستیم. این بازی توانسته با اضافه کردن حالت‌های مختلف گیم‌پلی و استفاده از شخصیت‌های یک مجموعه فیلم دوست داشتنی، یک اثر سرگرم کننده و مهیج را به بازیکنان ارائه کند.

دانلود بازی Jumanji: Epic Run


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده