// پنجشنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۲

معرفی بازی موبایل BIT QUAKE؛ کشتار و بقا

BIT QUAKE اثر ساده و جمع و جوری است که برای چند ساعت می‌توانید در فضای رترو و پلتفرمر آن سرگرم شوید. با زومجی و معرفی این بازی موبایل همراه شوید.

بازی موبایل BIT QUAKE یک پلتفرمر دوبعدی هیجان انگیز است که شکل و شمایل آن شباهت زیادی به آثار قدیمی دارد و طرفداران از تجربه آن لذت خواهند برد. استودیو Bending Spoons Apps IVS چندان به آب و آتش نزده است و با خلاقیت در زمینه طراحی کنترل‌ها و استفاده از موسیقی‌های نزدیک به آثار قدیمی طرفداران زیادی را به‌سمت خود جذب می‌کند. به‌ظاهر بازی کوتاه به‌نظر می‌رسد اما با وجود حالت‌های مختلف می‌توانید چندین روز به تجربه آن بپردازید.

بازی آیفون BIT QUAKE یکی از آثار رایگان آیفون است که با سبک و سیاق قدیمی عرضه شده است و سازندگان با ایجاد یک خلاقیت در بخش کنترلی، مخاطبین زیادی را جذب کرده‌اند. بازی در اکثر بخش‌ها عملکرد خوبی دارد و در حالت کلی یک رترو نزدیک به‌ آثار کنسولی محسوب می‌شود. بازی کنترل روان و خوبی دارد و ظاهر زمخت آن نباید شما را گول بزند. سلاح‌های متنوع و خوبی را در بازی می‌بینیم که در گرافیک پیکسلی به‌خوبی طراحی شده‌اند. این پلتفرمر دوبعدی شامل مراحلی است که به‌صورت تصادفی ایجاد می‌شوند و هرگز احساس تکرار به شما دست نخواهد داد. با دیدن کنترل‌های بازی آثار شاخص قدیمی در سبک آرکید به‌ ذهن‌تان می‌آید و سازندگان با ایجاد خلاقیت در کنترل شخصیت بازی و نحوه شلیک به دشمنان، اثر خودشان را منحصربه‌فردتر از همیشه به بازار عرضه کرده‌اند. باس‌فایت‌ها فوق‌العاده سخت و عالی هستند و باید سرعت و تمرکز بالایی در عملکرد خود داشته باشید. امتیازگیری در بازی ارتباط مستقیمی با سرعت دارد و اگر به فاصله دو ثانیه دشمنان را تار و مار کنید، امتیازها چندبرابری به کیسه شما افزوده می‌شوند. با یک تعلل این روند دوباره از ابتدا شروع خواهد شد.

BIT QUAKE
BIT QUAKE
BIT QUAKE

در بحث گرافیکی بازی BIT QUAKE سازندگان از پالت‌های رنگی استفاده کرده‌اند و ظاهر بازی را تحت تاثیر قرار می‌دهند. بخش‌های مختلف بازی برای یک تجربه فیزیکی ناب بهینه‌سازی شده‌اند. طراحی شخصیت‌های ریز و سلاح‌های متنوع بازی عالی است و موبایل همواره نشان داده است که گرافیک پیکسلی محدودیتی برای سازندگانش ایجاد نکرده است. موسیقی بازی عملکرد خوبی دارد و تعامل بیشتر بازیکنان با محیط را ایجاد می‌کند. این تعامل نزدیک به آثار قدیمی است و در بالابردن هیجان و سرعت هم کاربرد زیادی دارد. بازی در این بخش گاهی واقعا دیوانه‌وار دنبال می‌شود و سازندگان به لطف ایجاد عوامل مخفی تمرکز زیادی را از بازیکنان انتظار دارند. پس‌زمینه مشکی هم باعث می‌شود که خیلی از دشمنان تا زمانی که به شما نزدیک نشده‌اند دیده نشوند.

BIT QUAKE در زمینه سلاح‌ها و نحوه ارتقا آن‌ها تنوع بالایی دارد و جعبه‌های لوت هم انتخاب بازیکنان را بیشتر می‌کنند

یکی از بخش‌های مهم بازی BIT QUAKE حالت بقا است که شدیدا اعتیادآور نشان می‌دهد. در این بخش باید خیل عظیم دشمنان را در راهروهای مختلف نابود کنید و تا زمانی که کشته نشوید، دست از سر شما برنخواهند داشت. در این حالت زمان نشان دهنده ریتم امتیازگیری شما است و فرصت مناسبی برای کسب امتیاز جهت خرید و ارتقا سلاح خواهد بود. در بخش ارتقا می‌توانید سلاح‌های بیشتری خریداری کنید و تاثیرگذاری آن‌ها را ارتقا دهید. این تاثیرگذاری در سرعت شلیک‌ها و میزان فشنگ‌هایی است که در خود نگه می‌دارند. این سلاح‌های قوی حتی روی پاداش‌های چندبرابری هم تاثیر دارند و علاوه بر آن دو ثانیه فاصله، می‌توانند روی افزایش ضریب امتیازات تاثیر داشته باشند. این روند در مراحل بالاتر بیشتر هم می‌شود و طبیعتا دشمنان هم قوی‌تر از همیشه روبه‌روی شما قرار دارند.

BIT QUAKE
BIT QUAKE
BIT QUAKE
بازی در حالت بقا شدیدا اعتیادآور است و سرعت بالا شاخص بازیکنانی خواهد بود که بیشترین دوام را در این بخش خواهند داشت

جعبه‌ها را در بازی BIT QUAKE بشکافید و جایزه کسب کنید. این جعبه‌ها انتخاب‌های بیشتری در زمینه ارتقای سلاح‌ها به شما می‌دهند و بازیکن ترغیب می‌شود که به این بخش مراجعه کند. در بروزرسانی‌های جدید به این بخش زیاد پرداخت شده است و بازیکنان از مسلسل که تنها انتخاب آن‌ها برای غلبه بر دشمنان بود، رها شده‌اند. به این شکل، می‌توانند از سلاح‌های ویرانگر دیگری هم استفاده کنند. شخصیت‌های دیگری هم در بازی می‌بینیم که باید در بخش باس‌ها با آن‌ها رقابت کنید. پاورآپ‌های بازی در سه بخش تقسیم شده‌اند و سازندگان سعی کرده‌اند که سلاح‌های عادی تعیین کننده نبردها باشند. این پاورآپ‌ها تنها در مواقع بحرانی کاربرد دارند و امتیازات اصلی روی همان امتیازات چندبرابری قرار داده شده‌ است. هر روز با مراجعه به صفحه بهترین بازی های اندروید و آیفون می‌توانید از آثار شاخص این پلتفرم باخبر شوید و از حس تجربه آن‌ها غافل نشوید.

بازی BIT QUAKE در سرگرم کردن مخاطبین خود موفق ظاهر می‌شود و حالت بقا مهم‌ترین بخشی است که پتانسیل‌های بازی را نمایان می‌کند. کشتار سریع و امتیازگیری فضای خوبی را در بازی ایجاد می‌کند و سازندگان هم ریتم بازی را به این سمت سوق داده‌اند. در بخش فرعی سلاح‌ها هم تنوع خوبی دارند و می‌توانید یک یک آنها را ارتقا و با انگیزه به بازی ادامه دهید. این بازی را می‌توانید از اپ‌استور برای سیستم‌عامل iOS دریافت کنید.

دانلود بازی BIT QUAKE


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده